czwartek, kwietnia 09, 2015

Zakazany owoc czyli Misslyn Forbidden Fruits - Smoothie

Smoothies są trendy! Wraz z modą na aktywny, zdrowy tryb życia przyszła moda na zdrowe, owocowe koktajle. Wystarczy zmiksować dowolne owoce, warzywa lub zioła z wodą albo mlekiem, by stworzyć energetyzujący napój, który zachwyci smakiem i kolorem, a latem orzeźwi dużo lepiej niż lody. Moda na smoothies ma też swoje odzwierciedlenie w makijażu. Stawiamy na intensywne kolory i wyraźne, wyczuwalne faktury. Zwłaszcza w manicure!


Kolekcja Misslyn Forbiden Fruits to błyszczyki i lakiery do paznokci, które wpisują się w owocowy trend. Intensywne kolory oraz innowacyjne formuły o wyraźnej strukturze przypominają wakacyjne smoothies i tak jak one dodają energii.


Smoothie Sweet Blackberry trochę przypomina swoją lekko chropowatą teksturą słynne ale trochę już nudne lakiery piaskowe - jest jednak mniej chropowaty i bardziej stapia się z płytką paznokcia. On przenosi nas na wyższy poziom manicure - wysycha szybko jak "piaski", rewelacyjnie się zmywa a nie jest wcale nudny i rzeczywiście nasze paznokcie są jak zanurzone w koktajlu owocowym. Gdyby tylko jeszcze pachniał... Cena lakieru Smoothie to 24,99 zł. 

Seria Misslyn Forbidden Fruits to również wesołe topy czyli Sorbety (19,99 zł) oraz soczyste błyszczyki w nowych odcieniach (28.99 zł).