wtorek, kwietnia 28, 2015

Festiwalowy trend alert czyli fioletowe usta z Shiseido Lacquer Gloss

Co prawda festiwal Coachella już za nami ale Shiseido oczywiście podpatruje trendy i proponuje zabawić się nowymi fioletowymi odcieniami słynnych błyszczyków Shiseido Lacquer Gloss VI708 (Phantom) oraz VI207 (Nebula). Ja postanowiłam dołączyć do tej wiosennej zabawy i pokazać Wam te dwa nietuzinkowe odcienie.  


Shiseido Lacquer Gloss to lakier do ust w formie błyszczyka o żelowej formule z mikroskopijnymi holograficznymi drobinkami, które odbijają w naturalny sposób światło - nadając ustom błysk i optyczne powiększenie. Wygodna mięciutka pacynka sunie po ustach pokrywając je błyszczykiem, który idealnie przylega do nich i daje mocne nawilżenie na długi czas.
od lewej 708 Phantom, od prawej 207 Nebula
Shiseido Lacquer Gloss dostępny jest w 8 odcieniach ale to właśnie kolor Nebula i Phantom mają przenieść nas w festiwalowy, szalony świat Coachella - mekki muzyki oraz sztuki, gdzie króluje styl hippie i boho. 
708 Phantom
Pół transparentna, żelowa formuła z iskrzącymi, holograficznymi drobinkami  pokrywa nasze usta odcieniami lawendowego fioletu. Błyszczyki nie posiadają zapachu, na ustach utrzymują się niestety jak to błyszczyki - nie za długo a lawendowe usta z pewnością nie nadają się do noszenia na co dzień. Jednak czasem można przecież zaszaleć. Z uwagi na to, że błyszczyki rewelacyjnie nawilżają usta a ja jestem znana z ekstrawagancji nie tylko w kolorze moich włosów, to odkąd je mam - często goszczą na moich ustach. 

A czy Wy używacie takich odważnych kolorów do malowania swoich ust? Lubicie czasem zaszaleć czy wolicie stonowane i bezpieczne kolory?
207 Nebula