środa, kwietnia 15, 2015

E-Glamour.pl otwarcie pierwszej stacjonarnej perfumerii w Warszawie

Zapewne wiele z Was zna lub chociaż kojarzy internetowy sklep z perfumami i kosmetykami E-Glamour.pl ale czy wiecie, że w Warszawie został właśnie otwarty sklep stacjonarny, gdzie kupicie nie tylko perfumy ale i produkty do makijażu oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów w atrakcyjnych cenach. W ofercie perfumerii znajdują się nie tylko kosmetyki selektywne ale również marki z tzw. niższej półki cenowej.


E-Glamour.pl istnieje na polskim rynku od 2006 roku. Początkowo firma założona w Anglii zajmowała się wyłącznie handlem hurtowym i dostarczaniem markowych perfum do Polski. Od roku 2008 firma przekształciła się i zmieniła swój profil działalności. Stopniowo wprowadzana była oferta dla klientów detalicznych a następnym krokiem było wprowadzenie oferty detalicznej do sprzedaży internetowej. Asortyment perfumerii stale powiększa się i dostosowuje do potrzeb klientów. W ofercie znajdziecie oryginalne perfumy i kosmetyki najlepszych światowych marek. Nowo powstały sklep w Warszawie jest pierwszym sklepem stacjonarnym E-Glamour.pl w Polsce.


W ubiegłą sobotę odbyło się uroczyste otwarcie najnowszej perfumerii E-Glamour.pl. Pierwszy sklep stacjonarny E-Glamour.pl - mieści się w pasażu TESCO Express przy ul. Górczewskiej 212/226 w Warszawie. 

Był zatem przepyszny tort, urocze baloniki, piękne i miłe hostessy a dla klientów przewidziano rabaty i gratisy. Podczas otwarcia perfumerii obowiązywał rabat 10% na cały asortyment oraz można było wyrobić sobie kartę stałego klienta ze stałym rabatem 5%.

Półki perfumerii E-Glamour.pl uginały się od flakonów perfum, miła obsługa sklepu doradzała niezdecydowanym osobom ale całkiem spory tłum klientów, który pojawił się tuż po godzinie 13.00 zwiastował bardzo dobry start. 


Jaką przewagę ma E-Glamour.pl nad innymi internetowymi drogeriami?

< Jest autoryzowaną perfumerią
< Na zakupione oryginalne perfumy otrzymujecie fakturę VAT, bądź paragon
< Do każdego zakupu dostajecie GRATIS próbkę perfum
< W ofercie jest 380 prestiżowych marek, 438000 produktów, 1500 kategorii. 
< Gwarantuje ekspresową dostawę kurierem -wszystkie produkty są na stanie magazynu
< Kupując w E-Glamour.pl otrzymujecie gwarancję oryginalności produktów
< Perfumeria oferuje bezpieczny system płatności


POST SPONSOROWANY