czwartek, listopada 13, 2014

Jesienne paznokcie z ARTDECO Majestic Beauty

Jesień to nastrojowa i melancholijna pora roku. Szeleszczące pod stopami liście w rdzawych i brązowych kolorach nastrajają mnie do noszenia ciemnych odcieni na paznokciach. Z pomocą przychodzi mi najnowsza kolekcja od ARTDECO - Majestic Beauty, gdzie królują dwa iście jesienne odcienie - mahoniowy brąz (27) i rdzawa czerwień (20).


Lakier ciemniejszy - 27 ma świetne i mocne krycie już po nałożeniu pierwszej warstwy natomiast czerwień jest półtransparentna - konieczne jest nałożenie kolejnej. Uzyskujemy mokre, lustrzane wykończenie - coś niesamowitego. Lakier wysycha w szybkim tempie i długo utrzymuje się na paznokciach nie wycierając się przez kilka dni na koniuszkach. Cena lakieru 30 zł.

Lakier do paznokci o rewolucyjnym składzie! Ceramic Nail Lacquer z opatentowanymi ceramicznymi nanocząsteczkami oraz opatentowanym plasticizerem przekonuje optymalną konsystencją, perfekcyjnym pokryciem, intensywnością kolorów oraz trwałością. Nowoczesny pędzel z wysokogatunkowego nylonowego włosia zapewnia równomierne nanoszenie koloru i ułatwia lakierowanie paznokci. Nie zawiera aldehydów.


Kolakcja Majestic Beauty inspirowana jest najnowszymi trendami wprost z pokazów mody, gdzie króluje wzór paisley oraz brązy, mocne czerwienie i beże. Seksowna, trochę mroczna i niesamowicie kobieca. W niej poczujesz się jak królowa wybiegów. 


A ja niedawno miałam okazję uczestniczyć w fantastycznych warsztatach makijażu prowadzonych przez samego Macedonio Bezerra - czołowego makijażystę marki. To on odkrył przed nami tajniki makijażu za pomocą nowej kolekcji Majestic Beauty i pokazał jakie są najnowsze trendy w makijażu.