piątek, września 12, 2014

Co za zapach czyli Eisenberg EAU FRAÎCHE

Rzadko piszę o moich ulubionych zapachach bo do tej pory byłam wierna dosłownie kilku. Jednak kiedy trafiła do mnie odświeżająca woda Eisenberg EAU FRAÎCHE kompletnie przepadłam. Od kilku tygodni zapach ten towarzyszy mi codziennie - jest wręcz uzależniający. 


Zapach iskrzącej świeżości o typowo francuskiej charakterystyce. Bergamotka i Pieprz Różowy nuty głowy łączą się zimnym Anyżem i Miętą oraz delikatnym aromatem Neroli na trwałej bazie Drzewa Szlachetnego. 

Nuta Głowy: Bergamotka, Kardamon, Pieprz Różowy.
Nuta Serca: Anyż, Mięta, Imbir, Lawenda, Neroli.
Nuta Bazy: Drzewa Szlachetne.

A jak ja odbieram ten zapach? Na początku jest bardzo świeży i lekko cytrusowy po chwili wyczuwam w nim delikatną nutę pieprzu oraz kardamonu i zapach staje się odrobinę cięższy i bardzo zmysłowy. Po kilku godzinach czujemy wyraźnie nutę bazy czyli drzewo szlachetne i ta woń towarzyszy do samego wieczoru. Zapach jest bardzo trwały - wystarczy psiknąć się rano a do końca dnia będziemy się cieszyć tym nieziemskim zapachem.


Eisenberg EAU FRAÎCHE nie mogę przyrównać do żadnych znanych mi zapachów a chciałabym to zrobić aby choć odrobinę przybliżyć Wam ich zapach. EAU FRAÎCHE jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, seksowna i bardzo tajemnicza. Dzięki temu zapachowi czuję się 100% kobietą.

Jeśli kiedykolwiek będziecie w drogerii Sephora - koniecznie sięgnijcie po któryś z zapachów Eisenberg - gwarantuję, że będziecie oczarowane tak jak ja. 

Cena 30 ml – 259 zł, 50 ml – 399 zł.