poniedziałek, lipca 21, 2014

Młodsza siostra Deborah czyli lawendowa pomadka deBBY

Zimą na półki Super-Pharm wkroczyła młodsza siostra włoskiej marki Deborah - deBBY. To wyjątkowa marka oferująca kosmetyki kolorowe dla kobiety młodych duchem, niezależnych, nowoczesnych, kochających zabawę kolorem.


Co je charakteryzuje? Odważne i świeże kolory, lekkie i poręczne opakowania oraz niskie ceny - do 40 zł. W moim posiadaniu jest kilka ciekawych propozycji od deBBY a dzisiaj pierwsza z nich - pomadka w odcieniu Lilac Attitude.


To malutka bo 5,5 cm pomadka zamknięta w lekkim i poręcznym opakowaniu. Nadaje ustom delikatny ale widoczny odcień i świetnie je nawilża. Lilac Attitude to śliczna lawenda - kolor w którym nie zawsze jest mi do twarzy ale w przypadku deBBY - stał się moim ulubieńcem. Jasna blondynka czy też brunetka z pewnością odnajdzie się doskonale w tym odcieniu. Pomadka nie utrzymuje się co prawda na ustach wielu godzin ale jestem w stanie przymknąć na to oko - tym kolorem możemy pomalować się i bez spoglądania w lusterko a malutkie opakowanie zmieści się w nawet najmniejszej kosmetyczce. Bardzo polubiłam się z pomadką deBBY i pewnie podczas zakupów w Super-Pharm dokupię kolejne, bo kilka wpadło mi w oko.

Najmodniejsze kolory w pomadce mini size. Idealny rozmiar, aby zawsze była przy Tobie. Formuła wzbogacona o specjalne polimery gwarantujące ultra lśniący efekt błyszczyka. Łagodzące olejki masła shea zapewniają długotrwałe nawilżenie i ochronę. Testowana dermatologicznie. Cena 23,90 zł.