środa, grudnia 04, 2013

Fioletowe love czyli paletka od Glazel Visage

Kiedy zobaczyłam swoją spersonalizowaną paletkę cieni od Glazel Visage oniemiałam - fiolety, róż, amarant - to co kocham najbardziej. Glazel to marka dla profesjonalistów - czyli nie dla takiego beztalencia jak ja ale dzięki Glazel mogę chociaż odrobinę poczuć się jak prawdziwa make-up artist. 


W ofercie matowych cieni od Glazel znajdziemy istną feerię najróżniejszych barw. To bardzo mocno napigmentowane kolory utrzymujące się na powiekach bez bazy wiele, wiele godzin - są doskonałe do sesji zdjęciowych i trudnych warunków pogodowych. Już jedno pociągnięcie pędzlem idealnie kryje powiekę, wygładza jej strukturę i daje piękny wyrazisty kolor. I chociaż tak jak napisałam - moim makijażom daleko do doskonałości, to dzięki palecie od Glazel cały czas próbuję swoich sił oczywiście z różnym (zazwyczaj marnym) skutkiem.


Cena dowolnie skomponowanej palety 8 cieni to 110 zł, ale UWAGA w tej chwili trwa promocja dla Glazel'owych fanów na Facebooku i taką paletkę możecie już kupić za 69 zł. Taki prezent z pewnością powinien znaleźć się pod Twoją choinką.

a tutaj inna pomadka i już twarz całkowicie się zmienia