niedziela, maja 26, 2013

Firmoo po raz drugi czyli przezroczysty lansik

Odkąd stałam się posiadaczką moich pierwszych okularów korekcyjnych od Firmoo, odetchnęłam z ulgą bo w końcu miałam zapasowe okulary w razie gdyby moje leciwe patrzałki uległy destrukcji. Jeśli mnie znacie, to wiecie, że na co dzień chodzę w szkłach kontaktowych bowiem tak jest mi po prostu wygodniej - zimą okulary parują a latem nie mogłabym założyć okularów przeciwsłonecznych. Jednak kiedy wracam do domu od razu ściągam szkła i zakładam okulary bo długie noszenie szkieł kontaktowych nie jest zbyt korzystne dla naszych oczu. 


Po kliku miesiącach Antonio (którego część z Was pewnie kojarzy) napisał do mnie ponownie proponując kolejną parę okularów. Nie wahałam się - z otrzymanej pierwszej pary byłam bardzo zadowolona - tym razem postawiłam na dość ekstrawagancki i nietypowy model. Wybrałam sobie całkiem przezroczyste oprawki i czekałam zaledwie kilka dni na ich dostarczenie.


Okulary przyszły w porządnym etui, szmatką do przecierania oraz specjalnym śrubokrętem i zapasowymi śrubeczkami, dodatkowo dostałam również miękkie etui. Wszystko z logo Firmoo. Kiedy po raz pierwszy założyłam okulary - kompletnie się sobie nie podobałam - do tej pory nosiłam bardzo duże oprawki a te w porównaniu do nich wydawały mi się zbyt małe do mojej twarzy. Jak wiecie ostatnio diametralnie zmieniłam fryzurę - teraz mam krótkie włosy i noszę grzywkę - przymierzyłam ponownie okulary, spojrzałam w lusterko i przeżyłam szok - teraz pasowały idealnie. Zresztą same zobaczcie i oceńcie. 


Okulary od Frmoo, pomimo tego, że wybierałam je w ciemno po raz kolejny spełniły moje oczekiwania - są lekkie, wygodne i bardzo twarzowe. Szkła zostały pocienione aby nie wyglądały jak denka od butelek - mam bowiem dużą wadę wzroku (-4,00), jest też na nich filtr antyrefleksowy abym mogła korzystać z komputera. 

Jak pewnie wiecie, u Firmoo pierwsza zamówiona para jest "for free" - płacimy wyłącznie za przesyłkę, która kosztuje ok. 19$. Jeśli macie wątpliwości, to nie ma czego się bać - firma Firmoo jest bardzo solidna - informuje na bieżąco o postępie prac nad okularami, przesyła informacje o wysyłce, która od momentu zamówienia trwa dosłownie kilka dni. Fajne modne oprawki u tradycyjnego optyka wraz ze szkłami to koszt nawet ponad 1000 zł (pocieniane szkła są bardzo drogie) a tutaj rzeczywiście mamy świetny produkt niewielkim kosztem. Ja po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. 

Thanks Firmoo :)