czwartek, października 27, 2011

Recenzja gościnna Ziaja kuracja wybielająca

Moja mama - kobieta 60 letnia, podczas tegorocznych wakacji w Chorwacji nabawiła się okropnych przebarwień na twarzy, dłoniach i szyi. Był to efekt opalania a przebarwienia za nic nie chciały zniknąć. Kupiła więc w aptece, skuszona niską ceną dwa preparaty Ziaja z serii kuracja wybielająca - Reduktor punktowy oraz krem wybielający na noc. I jakież to było jej zdziwienie, kiedy po tygodniu przebarwienia zaczęły stopniową blaknąć a po miesiącu stosowania pozbyła się ich praktycznie w 100%.


Krem wybielający przeciw zmarszczkom na noc 
Aktywna emulsja rozjaśniająca przebarwienia o aktywności przeciwzmarszczkowej, polecana do skóry twarzy i dekoltu, bez kompozycji zapachowej.

PROBLEM
zaburzony mechanizm wytwarzania i równomiernego rozmieszczenia melaniny w naskórku, plamy barwnikowe

WSKAZANIA
skóra z przebarwieniami: posłonecznymi, ciążowymi, związanymi ze starzeniem się skóry

EFEKT MED
Zapobiega powstawaniu plam barwnikowych.
Rozjaśnia przebarwienia skóry.
Wyraźnie ujednolica koloryt naskórka.
Skutecznie wygładza i redukuje zmarszczki.

STOSOWANIE 
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować codziennie na noc. Na dzień polecamy krem ochronny SPF 20 z kuracji wybielającej.

Substancje aktywne
WITAMINA E, TYROZYNA, PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL), OLEJ Z OLIWEK, HYDROKSYPROLINAReduktor przebarwień punktowy
Kremo-żel o skoncentrowanym działaniu rozjaśniającym przebarwienia do stosowania punktowego, bez kompozycji zapachowej.

PROBLEM
zaburzony mechanizm wytwarzania i równomiernego rozmieszczenia melaniny w naskórku, plamy barwnikowe

WSKAZANIA
skóra z przebarwieniami: posłonecznymi, ciążowymi, związanymi ze starzeniem się skóryEFEKT MEDOgranicza wytwarzanie melaniny.Ujednolica jej rozmieszczenie w naskórku.Zapobiega powstawaniu plam barwnikowych.Skutecznie rozjaśnia przebarwienia.

Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

STOSOWANIE
preparat nanieść punktowo na przebarwienia występujące na skórze ciała, szczególnie twarzy, dekoltu i dłoni. Delikatnie wklepać. Stosować codziennie na dzień lub/i na noc.Substancje aktywne

WITAMINA C , TYROZYNA, SUBTYLIZYNA, PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL)

Opakowanie - typowo Ziajkowa tubka - 50ml, reduktor ma opakowanie 30ml

Zapach - w istocie nie posiadają.

Konsystencja - bardzo delikatna emulsja - wydajna. Bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy. Reduktor ma lekką żelową konsystencję i nakładamy go punktowo.

Działanie - jak już pisałam na wstępie, krem w połączeniu z punktowym reduktorem działa i to rewelacyjnie. Przebarwienia już po tygodniu zaczęły się rozjaśniać aby po miesiącu zniknąć praktycznie w całości. Obawiam się, że te na szyi jeszcze są bo mam nie smarowała tych miejsc regularnie ale na buźce po przebarwieniach nie został już ślad.Cena - krem około 15 zł, reduktor około 11 zł

Jeżeli macie problem z przebarwieniami a może wasze mamy go mają - ze spokojnym sumieniem polećcie im tę niedrogą aczkolwiek skuteczną kurację. Bo to rzeczywiście działa.