piątek, sierpnia 19, 2011

SMASHBOX High Definition Dual Finish Micro Powder

Ponieważ uwielbiam kosmetyki matujące oraz rozświetlające, pomyślałam, ze to produkt dla mnie - 2 w 1 a raczej 3 w 1. Puder w pędzlu Smashbox mozna stosować bowiem na 3 różne sposoby - klik - przekręcamy i z pędzla wydobywa się biały puder matujący - podobny do High Definition e.l.f. ale w poręczniejszym wydaniu, klik - przekręcamy i mamy puder rozświetlający, a jeśli chcemy połączyć te dwa efekty razem - klik - przekręcamy i gotowe.
High Definition Dual Finish Micro Powder to transparentny puder o właściwościach absorbujących sebum, który pielęgnuje i chroni skórę. Dzięki przekręcanemu aplikatorowi zapewnia trzy różne efekty wykończenia makijażu: 
  • matujący skórę
  • rozświetlający
  • połączenie obu tych efektów
W zależności od tego, jak przekręcisz aplikator, możesz uzyskać wykończenie matujące, rozświetlające lub pośrednie

Puder zawiera krzemionkę, która pomaga ukryć drobne zmarszczki oraz filtr mineralny SPF15, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. 

Puder może być stosowany samodzielnie lub na podkład. 

Jest to doskonały kosmetyk do naszej torebki - w wygodny sposób możemy poprawić makijaż o każdej porze dnia - a efekt jest rewelacyjny o ile nie przesadzimy z aplikacja białego pudru - wtedy możemy spodziewać się tzw. efektu clowna :( ale przecież dla wprawnej ręki to nic trudnego.

Cena tego cudeńka to około 150 zł w drogerii Sephora.