czwartek, sierpnia 18, 2011

5 w 1 czyli podkład Revlon Custom Creations

Jako wierna fanka Revlon, jakiś rok temu postanowiłam zdradzić kultowy ColorStay i spróbować czegoś nowego - na rynku pojawił się bowiem podkład Custom Creations, czyli 5 odcieni w jednej buteleczce. Podkład występuje w gamie 6 kolorów - przeznaczonych dla różnych odcieni karnacji. Ja jestem wierna odcieniowi 020, czyli light. I tak przez cały rok - w zależności od tego czy jestem blada jak ściana - zimą, czy też opalona latem - nie muszę już kupować nowych podkładów, które będą odpowiadały kolorowi mojej karnacji w danej porze roku. Revlon Custom Creations to idealny wybór dla mnie. W dodatku - świetnie kryje, ale jest bardziej delikatny i dużo lżejszy od ColorStay - nie zrobi nam efektu maski nawet jeśli ciut przesadzimy z jego ilością (przy ColorStay jest to niemożliwe), rewelacyjnie matuje ale nie wysusza skóry, a co najważniejsze kompletnie nie uwydatnia suchych skórek. Posiada SPF 15 i jest beztłuszczowy. 

Witaminy C i E, panthenol oraz wyciągi z zielonej herbaty, żen-szenia i Ginkgo Biloba pielęgnują skórę i zapewniają jej zdrowy wygląd.

Pięć odcieni możemy dowolnie łączyć aby uzyskać idealny kolor, lub stosować oddzielnie. Po prostu wystarczy przekręcić dozownik i wycisnąć pożądany kolor. Kolory w palecie delikatnie różnią się od siebie jeden od drugiego dosłownie o ton.

Cena tego cuda to około 35 złotych na Allegro.


A oto swatche wszystkich kolorów z palety 020 Light