czwartek, grudnia 21, 2023

Nowe Oblicze Miłości czyli Gucci Guilty Elixir de Parfum

Gucci Guilty Elixir de Parfum dla kobiet i mężczyzn to najnowsze dzieła sztuki w dziedzinie perfum, które zapraszają nas do odkrycia nowego wymiaru miłości i samoakceptacji. Te sugestywne kompozycje są rezultatem głębokiej refleksji nad oryginalnymi nutami Gucci Guilty, które teraz ożywają w ponadczasowo nowoczesnych zapachach. Gucci Guilty Elixir de Parfum to nie tylko nowa linia zapachów, to kontynuacja narracji zainicjowanej przez Gucci Guilty w 2010 roku. Zanurzając się w historię tych perfum, przewijają się wątki odwagi, niezależności i fascynacji, które są nieodłącznymi elementami marki Gucci.


W 2010 roku Gucci Guilty wkroczyło na scenę perfumeryjną jako manifest odwagi i buntu. Wówczas współczesne zapachy nie musiały tylko pachnieć – miały także przekazywać pewność siebie, nieustraszoność i unikalność. Alessandro Michele, ówczesny dyrektor kreatywny marki, postawił na te wartości, tworząc Gucci Guilty, jako wyraz dla niezależnych duchów.

Gucci Guilty Elixir de Parfum to kolejny rozdział tej historii. W tym przypadku, perfumiarze Natalie Gracia-Cetto i Quentin Bisch, pod przewodnictwem Michele, sięgnęli po rzadkie i cenne składniki, by wzmocnić intensywność oryginalnych nut. To jakby kontynuacja manifestu, przywołująca nowoczesne kompozycje, które emanują zmysłowością i tajemnicą.


Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme i Pour Homme to nie tylko zapachy – to inspirujące opowieści o tym, jak odważnie podążać własną ścieżką. Geneza Gucci Guilty jest jakby przesłaniem dla nowych pokoleń, by nie bali się wyrażać swojej indywidualności, być niezależnymi i świętować swoją odwagę.

Gucci Guilty Elixir Pour Femme

Ambrowo-kwiatowy zapach Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme pulsuje orzeźwiającą energią i urokiem podkreślającym charakterystyczne nuty Gucci Guilty. Zmysłowe akordy glicynii i owocowy aromat mandory splatają się harmonijnie z urzekającym absolutem wanilii i bobem tonka, tworząc zapach jednocześnie tajemniczy i zniewalający. Akord róży i fiołka wznosi go na wyżyny, roztaczając elegancką zmysłowość i promienną świetlistość. 

Nuty głowy: bergamotka, mandora, akord fiołkowy 
Nuty serca: akord glicynii, róża, osmantus 
Nuty bazy: absolut wanilii, fasola tonka, paczula


Gucci Guilty Elixir Pour Homme

Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme to zapach ambrowo-skórzany zawierający szlachetną paczulę – charakterystyczny składnik Gucci Guilty. Mocniej skoncentrowana paczula, potęguje efekt. Oryginalną kompozycję wzmocniono infuzją z akstraktu waniliny z dodatkiem szlachetnego masła irysowego, które nadają jej ciepły, otulający aromat. Charakter kompozycji uszlachetnia ekscytujący Ambrofix™ dopełniony dymnymi nutami gałki muszkatołowej. Na zakończenie wyłaniają się bazowe nuty benzoiny, dzięki którym zapach nabiera głębi i magnetyzmu. 

Nuty głowy: absolut kwiatu pomarańczy, pimento, gałka muszkatołowa 
Nuty serca: masło orris 15% Irones, absolut kwiatu pomarańczy, osmanthus 
Nuty bazy: ambrofix™, żywica benzoesowa, aanilina Ex-rice, bezbarwny olejek paczuli


Eleganckie flakony Gucci Guilty Elixir de Parfumzaprojektowano w taki sposób, aby stanowiły swoje lustrzane odbicie. Flakon Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme przybrał odcień intensywnego fioletu, a flakon Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme - wyrafinowany kolor zielony. Flakony zwieńczone szczotkowanymi srebrnymi korkami zdobi logo Domu Gucci w postaci splecionych liter G. Oba mają unikatową pojemność 60 ml, która idealnie współgra ze skoncentrowanymi zapachami.

Flakony Gucci Guilty Elixir de Parfum są równie wyjątkowe jak same zapachy. Intensywny fiolet flakonu Pour Femme i wyrafinowany zielony flakonu Pour Homme stanowią piękne lustrzane odbicie, zdobiąc logo Gucci. 


Gucci Guilty Elixir de Parfum to hołd dla oryginalnych nut Gucci Guilty, jednocześnie ewoluując w nowoczesne kompozycje, które kuszą, fascynują i inspirują do odkrywania swojej własnej ścieżki. To więcej niż zapachy - to zaproszenie do podróży w głąb siebie, z odwagą stawiającym czoła wyzwaniom życia. Gucci Guilty Elixir de Parfum - odwaga w butelce, odwaga w życiu.

Zapachy kupicie w perfumeriach Douglas oraz Sephora.


/post powstał we współpracy z dystrybutorem zapachów Gucci/