sobota, sierpnia 26, 2023

Poczuj energię lata czyli CK One Reflections

Lato to czas, kiedy natura kwitnie w pełnej krasie, dni są dłuższe, a emocje nabierają intensywności. To chwile pełne radości, spontaniczności i beztroskiego szczęścia, które chcielibyśmy zatrzymać na zawsze. Właśnie w tym duchu narodził się nowy zapach od Calvin Klein - CK One Reflections. To nie tylko zapach, to esencja letniego dnia w butelce. CK One Reflections to hołd dla tych letnich chwil, które sprawiają, że czujemy się żywi. To zapach, który w sobie nosi wibracje energii letniego dnia spędzonego z przyjaciółmi, w słońcu, które odbija się w wodzie. Każda kropla perfum CK One Reflections to iskra emocji i spontaniczności, które łączą nas z chwilami beztroskiego szczęścia.


Aromat CK One Reflections otwiera się odważnie, z nutą naturalnego imbiru i odświeżającej, zmrożonej cytryny. To jak pierwszy promień słońca, który rozjaśnia poranek i wywołuje uśmiech na twarzy. W sercu zapachu odkrywamy mrożoną zieloną herbatę, która stanowi most między nowością, jaką jest CK One Reflections , a oryginalnym charakterem zapachu. Podstawę zapachu stanowi ciepła, drzewna baza piżma, która harmonizuje całą kompozycję, nadając jej wyrafinowaną głębię.


Warto zaznaczyć, że formuła CK One Reflections jest w 50,5% oparta na składnikach pochodzenia naturalnego, co sprawia, że jest to wybór przyjazny dla środowiska. Co więcej, zapach jest wegański, co podkreśla dbałość marki o odpowiedzialność i zrównoważony rozwój.

Nie tylko zapach CK One Reflections oddaje hołd letnim emocjom. Flakon jest prawdziwym dziełem sztuki, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Wzorowany na żywiołowej atmosferze lata, przyciąga wzrok kolorami, a jednocześnie pozostaje wierny minimalistycznemu stylowi marki. Szklany flakon CK One Reflections został wykonany w 10% z materiałów pochodzących z recyklingu, podobnie jak opakowanie, które w 30% zostało stworzone z papieru produkowanego z surowców wtórnych. To kolejny krok marki w kierunku zrównoważonego rozwoju.


CK One Reflections to nie tylko zapach, to historia letnich emocji, radości i beztroskiego szczęścia. To zaproszenie do uwolnienia energii, czerpania radości z drobnych chwil i celebracji życia w pełni. Za pomocą nut imbiru, cytryny i zielonej herbaty, CK One Reflections przenosi nas w letni dzień, w którym każda chwila jest wyjątkowa.

Jeśli szukasz zapachu, który odda esencję letnich emocji i przypomni Ci o beztroskim szczęściu, zapraszam do wypróbowania CK One Reflections. To więcej niż zapach – to podróż w emocje letniego dnia.


/post powstał we współpracy z marką CK One/