poniedziałek, kwietnia 03, 2023

W pachnącym świecie Molton Brown

Molton Brown to brytyjscy twórcy zapachów, którzy wzmacniają zmysły charakterystyczną kolekcją wód perfumowanych, toaletowych oraz linią pielęgnacji ciała. Kosmetyki zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, są nietestowane na zwierzętach i z wegetariańską formułą. Każdy produkt ucieleśnia pasję do jakości, indywidualności i ciągłej podróży w kierunku zrównoważonego rozwoju.


Założony na South Molton Street w Londynie w 1971 roku, Molton Brown jest ikoną wyjątkowego, brytyjskiego stylu. Oferta Molton Brown obejmuje kolekcję wód perfumowanych i toaletowych, kolekcje Ciało, Włosy i Dom w kilkunastu wyjątkowych kompozycjach zapachowych. W każdej wariacji olfaktorycznej, oprócz wody perfumowanej i toaletowej, dostępne są różne produkty, takie jak balsam do ciała, żel do kąpieli i pod prysznic, mydło do rąk w płynie, balsam do rąk i inne.


Marka stworzyła wody toaletowe z tymi samymi nutami zapachowymi, co jej najpopularniejsze kolekcje Kąpiel, Ciało, Dłonie i Dom. Dzięki stężeniu olejku między 8-10% są one delikatniejsze niż nasza woda perfumowana.

Z wyższym stężeniem olejku 20%, wody perfumowane to długotrwały sposób na doświadczanie najczystszego zapachu. Mają też dodatkowy, wybrany przez perfumiarzy „akord podpisu” który ma kontrastować, uzupełniać lub wzbogacać oryginalną wodę toaletową.


Zaprojektowana przez znanego projektanta luksusowych opakowań, Vincenta Villegera, kolekcja to kultowe, współczesne podejście do dziedzictwa lat 70. Każdy detal i kolorystyka to oda do korzeni, od oryginalnych korków z żywicy po wytłoczenia, opakowania nadające się do recyklingu.


Wody perfumowane i toaletowe oraz produkty do kąpieli, kolekcje Ciało, Włosy i Dom są tworzone w Anglii od pierwszego dnia. Marka pozyskuje tylko najlepsze składniki w wyjątkowych stężeniach zapachowych. Jakość Molton Brown została wyróżniona Królewską Gwarancją od Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. 


Molton Brown Rose Dunes to niezaprzeczalnie bogata i tajemnicza woda toaletowa misternie łącząca w sobie cierpką czarną porzeczkę, ciepłą różę i ziemistą paczulę Sulawesi. Jej intymna, aksamitna konsystencja sprawia, że jest to luksusowo pachnąca kompozycja, inspirowana cichym pięknem pustyni.

Zamknij oczy i wyobraź sobie kwitnącą oazę lśniącą wśród zakurzonych różowych wydm o zachodzie słońca. Mieniąca się mgiełka złotego szafranu, zabarwiona bogatymi akordami czarnej porzeczki. Kwiatowy wir aksamitnej róży i geranium, podkreślony ziemistą paczulą Sulawesi - cichy i wystawny.


Molton Brown Rose Dunes to zapach opalizujący, tajemniczy i niezwykle hipnotyczny. Daj się ponieść jego urokowi i zatrać się w mistycznym pięknie pustyni. Wszystkie zapachy oraz pozostałe kosmetyki od Molton Brown kupicie w perfumeriach Douglas stacjonarnie oraz online. 

#reklama