niedziela, listopada 06, 2022

Abercrombie & Fitch Authentic Moment dla niej i dla niego

Marka Abercrombie & Fitch zainspirowana najlepiej sprzedającą się kolekcją zapachów - Authentic, wprowadziła niedawno do sprzedaży dwa zapachy Authentic Moment. Authentic Moment ukazuje zabawne, spontaniczne, zaskakujące sytuacje, chwile beztroski, gdy jesteśmy swobodni, ale też pewni siebie. Sytuacje , gdy pojawiają się nowe możliwości - jednocześnie znajome i ekscytujące. A także doświadczenia, którymi należy się w pełni cieszyć. I nie znaczenia, że jest to tylko na jedną chwilę - na jeden moment. 


Authentic Moment - autentyczna chwila dla kobiet

Authentic Moment dla Niej odkrywa połączenie ukochanych nut kwiatowych i soczystych owoców z nowoczesnym kontrastem drewna i piżma.
Mistrz perfumiarstwa Gil Clavien z Firmenich opisuje koncepcję kreacji Authentic Moment dla kobiet jako "kompozycję, która uchwyci chwilę i jej energię. Ten zapach został skomponowany tak, aby pokazać kontrast i napięcie, ważne elementy w zapachach i życiu."


Nuty głowy:
czerwone owoce mandarynka rabarbar

Nuty serca:
płatki róży, płatki jaśminu

Nuty bazy: 
drewno cedrowe, paczula, piżmo, skóra


Authentic Moment - autentyczna chwila dla mężczyzn

Authentic Moment dla Niego jest podnoszący na duchu i zmysłowy. Prosty, ale intensywny zapach jest połączeniem świeżości z ciepłem nut kwiatowych oraz zmysłową bazą.
Mistrz perfumiarstwa Yves Cassar z IFF opisuje inspirację stojącą za stworzeniem Authentic Moment dla mężczyzn: "Chciałem stworzyć zapach, który wydawał się bardzo prosty, aby przywołać te ulotne chwile, które wydają się trywialne, ale w rzeczywistości niosą ze sobą wiele głębi i znaczenia".

Nuty głowy:
jabłko, bergamotka, cyprys, cynamon

Nuta serca:
kwiat neroli

Nuty bazy:
drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia


Stworzone specjalnie dla Abercrombie & Fitch flakony Authentic Moment są zbudowane z ciężkiego szkła wysokiej jakości i wyposażone w magnetyczny, metalowy korek. Każdy flakon ma logo marki na eko skórzanej etykiecie, przypominającej wytłaczaną naszywkę z tyłu ulubionej pary dżinsów Abercrombie & Fitch. Ta wyjątkowa gra faktur symbolizuje równowagę pomiędzy ponadczasowym dziedzictwem marki, a jej współczesnym podejściem.

Zapachy dostępne są wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl

#materiał reklamowy