niedziela, maja 22, 2022

Skóra jak płatek róży czyli Yonelle Roses

Linia Roses od Yonelle zachwyca nie tylko pięknymi opakowaniami. To także doskonałe kosmetyki, które zarówno pielęgnują, jak i upiększają naszą skórę. W najnowszej serii Roses od Yonelle zastosowano różę damasceńską, białą, prowansalską, alpejską i dziką. Składniki z pięciu gatunków róż są idealne do delikatnej skóry twarzy i pod oczami.


Bazując na psychodermatologii oraz zaawansowanych badaniach w najnowszej serii wykorzystano emocjonalny efekt piękności - kosmetyki Roses mają zwiększony potencjał odnawiania skóry i nadawania jej perfekcyjnego wyglądu dzięki wykorzystaniu potwierdzonej naukowo interakcji mózg-skóra. Urzekający zapach róż daje emocjonalną przyjemność, poprawia nastrój, dodaje energii i optymizmu. Przenosi w aurę radości, zmysłowości i odprężenia. Dzięki temu skóra staje się jeszcze piękniejsza i pełna blasku.


Dwie nowości z linii Roses to uzupełnienie pielęgnacji, która pojawiła się kilka miesięcy temu i totalnie podbiła moje serce. 

Yonelle Roses Ultra Serum do cery naczynkowej to kosmetyk idealny na noc, do stosowania przed regularną pielęgnacją wieczorną. Stymulując nocny metabolizm skóry, zapewnia spektakularne efekty upiększające: wyraźne rozjaśnienie zaczerwienień, jednolity, świetlisty koloryt, zredukowane, mniej widoczne pory i porcelanową gładkość. Ma lekką formułę, która daje aksamitne wykończenie na skórze.

Color Glow to innowacyjny krem na dzień, który zmniejsza widoczność zaczerwienień, daje wakacyjne rozświetlenie oraz zapewnia efekt soczystości skóry i spłycenia zmarszczek. Krem subtelnie przyciemnia koloryt skóry, podkreślając tym samym wyrazistość owalu twarzy. Ma 3 kompleksowe zastosowania: pielęgnuje, upiększa oraz posiada ochronę przeciwsłoneczną SPF30. Zdrowo i świeżo wyglądająca skóra promienieje blaskiem „sexy look”.


Kompleks Color Glow z pigmentami koloryzującymi i melaniną, naturalnym barwnikiem skóry, zapewnia natychmiastowy efekt zachwycająco pięknej, pełnej blasku cery, utrzymujący się przez cały dzień. Urzekający zapach róż poprawia nastrój, dodaje energii nam i optymizmu.

Krem Color Glow:
  • subtelnie przyciemnia koloryt cery, co podkreśla wyrazistość owalu twarzy
  • zmniejsza widoczność zaczerwienień
  • daje naturalne, wakacyjne rozświetlenie
  • zapewnia efekt soczystości skóry i spłycenia zmarszczek


Kosmetyki Yonelle Roses mają zwiększony potencjał odnowy skóry i nadawania jej perfekcyjnego wyglądu dzięki wykorzystaniu potwierdzonej naukowo interakcji mózg-skóra. A urzekający zapach róż przenosi w aurę radości, zmysłowości, odprężenia. Dzięki temu skóra staje się jeszcze piękniejsza i pełna blasku.

#paczkaPR