niedziela, stycznia 30, 2022

Dążenie do wolności czyli Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle

Dążenie do wolności. Otwartość umysłu. Przyjemność odkrywania. Kobieta Nomade, wiedziona urokiem całkiem innego miejsca, zmierza ku nowym horyzontom, na nowe spotkania. Każde z nich jest skarbem, który nosi ze sobą poprzez swój długo wyczuwalny zapach. Gdy wchodzi z innymi ludźmi w relacje i buduje z nimi więzi, odkrywa wówczas nowe terytoria i nowe perspektywy. Każde doświadczenie jest dla niej sposobem na to, by poczuć jeszcze większą pewność siebie i spełnienie. 

Chloé wyrusza w olfaktoryczną podróż dla kobiety poszukującej głębszego znaczenia i autentyczności: Nomade Eau de Parfum Naturelle to zapach afirmujący przenikanie się kultur i poezję spotkań. Nomade Eau de Parfum Naturelle łączy luksus z pragnieniem przyczyniania się do większej odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. W pełni wyraża zobowiązanie Domu Mody do skupienia kreatywnego podejścia na zwiększeniu pozytywnego wpływu swoich działań na planetę i społeczeństwo. 

Obecnie, dzięki zapachowi zawierającemu składniki w 100% naturalnego pochodzenia oraz dzięki opakowaniu, które minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, Chloé proponuje promienny i zniewalający kwiat jaśminu.

Pierwsze wrażenie: ten nowy zapach przenosi nas w wyobraźni do odległego pejzażu o zachodzie słońca. Esencja bergamotki wyłania się gwałtownie, orzeźwiająca jak bryza na wydmach, natomiast absolut jaśminu egipskiego ma zmysłowe i szczodre brzmienie. Ponadczasowa elegancja kwiatu styka się z gładkością akordu daktylowego, a wanilia i drewno sandałowca splatają się w ciepłą, uzależniającą nutę głębi.

Nomade Eau de Parfum Naturelle nie zawiera sztucznych barwników. Jest zapachem wegańskim, stworzonym w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, alkoholu pochodzenia naturalnego oraz wody. Nie zawiera niczego więcej. Jego główny składnik, jaśmin, zbierany jest w Egipcie zgodnie z metodą, która przyczynia się do bardziej odpowiedzialnych praktyk. Notabene Egipt jest również ojczyzną Gaby Aghion, założycielki marki Chloé.


Emblematyczny flakon Nomade został ukazany w nowej odsłonie w odcieniach inspirowanych naturą: tonacje ochry przywodzą na myśl piasek, surowe minerały i słońce w zenicie. Pleciony rzemyk zawiązany wokół szyjki flakonu symbolizuje więzi, jakie tworzymy w trakcie naszych podróży i w wyniku nieustannie odbywanych spotkań. Ten symboliczny motyw wygrawerowano również na szkle. Flakon zmodyfikowano, aby zredukować jego negatywny wpływ na środowisko. 

W nowym wzornictwie wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu: stanowią one 15% szklanego flakonu i 40% kartonowego pudełka. Ponadto karton posiada certyfikat FSC, co oznacza, że drewno pozyskuje się zgodnie z procedurami gwarantującymi zrównoważoną gospodarkę leśną.


Jeśli szukasz ciepłego, otulającego swoim woalem zapachu, który celebruje kobiecość w najpiękniejszym jej wydaniu, koniecznie sięgnij po najnowszą odsłonę zapachu Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle