piątek, października 30, 2020

Jesienny manicure czyli Orly All Tangled Up i Orly Glow Up

Jesień to czas, gdy w manicure królują dość ciemne, kremowe i stonowane kolory inspirowane malowniczymi domkami pokrytymi pierwszą zimową warstwą śniegu, połączone z roziskrzonym blaskiem szampana. Odcienie kakao oraz ognia trzaskającego w kominku to znak, że zima już za pasem a pastelowe kolory do tej pory tak wszechobecne w moim manicure przez całe lato idą na półkę. Kolekcja oddychających lakierów Orly Breathable All Tangled Up idealnie uosabia jesienną aurę przeplatającą się z pierwszą świąteczną magią. 


Sześć odcieni odzwierciedlających trochę słotny jesienny klimat to właśnie Orly All Tangled Up - dwa kolory zieleni (Don't Leaf Me Hanging oraz Pine-ing For You) - niczym choinki w tajemniczym lesie, brudny, pudrowy róż to odcień ciepłego koca, pod którym co wieczór się chowamy z dobrą książką (The Snuggle Is Real), zmrożona perła szampana Let's Get Fizz-icle przywodząca na myśl pierwszy szron na szybach, połyskujący kolor szarego metalu Love At Frost Sight i prawie czarny odcień kremowego węgla Diamond Potential.


ORLY Breathable to seria w szerokiej gamie profesjonalnych lakierów ORLY. Dlaczego? Bo stawia nie tylko na upiększenie naszych paznokci ale również na ich regenerację. ORLY Breathable Treatment + Color to bowiem pierwszy w historii preparat oraz kolor w jednym. Advanced Oxygen Technology pozwala na to, aby tlen oraz woda przenikały w strukturę paznokcia. Formuła połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, leczy zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost.


Wielką ciekawostką tegorocznej jesieni, jest również Halloweenowa kolekcja Orly Glow Up składająca się z 3 odcieni lakierów świecących w ciemności. Orly Glow Up to 3 transparentne topy, które mogą być stosowane solo lub nakładane na kolorowy lakier do paznokci. Dzięki nim, uzyskamy niezwykły efekt manicure, który świeci w ciemności tak idealny na Halloweenowy wieczór strachów. Aktualnie, lakiery z kolekcji Glow Up możecie kupić w promocyjnej cenie 39 zł <KLIK>. Taki świecący manicure z pewnością sprawi, że Halloween będzie pełen wrażeń nie z tej ziemi.