poniedziałek, lipca 20, 2020

Gorączka letniej nocy czyli kolekcje ORLY Retrowave & ORLY From The Heart

Oderwij się od codzienności i otocz energetycznymi kolorami, aby wyróżnić się z tłumu. Te neonowe oraz wyraziste kolory odznaczają jedno - mamy już upalne lato. Żar wisi w powietrzu, więc wyzbywamy się wszelkich zasad. Mieszajmy i łączmy kolory, dopasowujmy je do letniego stroju bo kolekcja ORLY Retrowave to kwintesencja gorączki lata. ORLY Retrowave to sześć soczystych kolorów, z których wybrałam dwa i połączyłam z różowymi odcieniami kolekcji ORLY From The Heart. 


Zdecydowanie moim ulubionym duetem z kolekcji ORLY Retrowave jest połączenie neonowego koloru Oh Snap oraz pięknego morskiego granatu Gotta Bounce. Ten energetyczny duet będzie idealny na plażę i na festiwalowe uniesienia. 


W kolekcji ORLY From the Heart znajdziemy m.in dwa piękne odcienie różu - mocną, lekko opalizującą fuksję Swoon - taką trochę z lat 90-tych, bo kolor posiada bardzo delikatny shimmer, który ponownie połączyłam z eleganckim granatem Gotta Bounce, aby stonować ten krzykliwy manicure. 


A dla miłośniczek pastelowych kolorów, ideałem będzie róż w stylu baby doll, czyli kolor Wink Wink. Bardzo podoba mi się ten dziewczęcy i niezwykle delikatny kolor, który idealnie będzie prezentować się przy pięknej opaleniźnie oraz kostiumie kąpielowym. 


Każda kolekcja ORLY zachwyca mnie swoimi kolorami i tym, że malowanie paznokci staje się przyjemnością. Lakiery ORLY to gwarancja jakości - trzymają się na paznokciach bity tydzień. Warto też podkreślić, że lakiery ORLY są również wegańskie.