czwartek, kwietnia 02, 2020

Flower power czyli wiosna z Clinique

Chyba każda z nas uwielbia kosmetyki do makijażu - zwłaszcza pudry, róże i rozświetlacze, z pięknymi tłoczeniami. Najnowszy rozświetlacz Clinique Face Pop Flower Powder Lunar oraz bronzer Clinique Powder Pop Solar Pop są niezwykle kobiece i jednym zdaniem, po prostu przesłodkie. Te bardzo wiosenne tłoczenia w delikatne kwiatuszki, od razu przywołują na myśl wiosnę, której tak bardzo teraz potrzebujemy. 


Rozświetlacz Clinique Face Pop Flower Powder Lunar posiada wspaniałą, aksamitną konsystencję i piękny szampański odcień - bez nieestetycznych drobinek. Daje na skórze efekt ślicznej tafli i cudowny glow. 


Bronzer Clinique Powder Pop Solar Pop wg mnie, ma jednak ciut za ciepły odcień - osobiście wolę bronzery w chłodniejszych kolorach i mniej pomarańczowych, ale nie umniejsza to faktu, że prezentuje się fantastycznie. 


Rozświetlacz Clinique Face Pop Flower Powder Lunar z pewnością będzie mi towarzyszyć długo i namiętnie, bo to własnie rozświetlacze są moimi ulubionymi kosmetykami do makijażu i mam ich całkiem pokaźną kolekcję. Te dwa cudowne kosmetyki kupicie w sklepie online Clinique www.clinique.com.pl w cenie 129 zł. Ale musicie się spieszyć, są bowiem z limitowanej kolekcji, która wkrótce może zniknąć ze sklepu.