niedziela, sierpnia 18, 2019

Prawdziwe ja, prawdziwa ty czyli Kenzo World Power

Kenzo World to manifest najnowszej mody i nonkonformizmu, swobody ekspresji, różnorodności i kreatywności. Stworzony dla kobiet, które nie boją się głośno mówić tego, co myślą. Kenzo World Power to pochwała poczucia własnej mocy i siły ukazująca różnorodne oblicza kobiecości. Ten zdecydowany, niepokojący i błyskotliwy zapach, wykracza bowiem poza granice płci. Pożycz sobie zatem coś z męskiej garderoby, by przekazać swą siłę temu, co kobiece.


Woda perfumowana Kenzo World Power celowo gra na kontrastujących akordach. W samym centrum nowej kreacji jest sól i fasola tonka, wprowadzająca uzależniającą i ultranowoczesną orientalną nutę. Jego wyjątkowa i oszałamiająca nuta krystalicznej soli morskiej przełamuje zasady świeżości i wnosi świeży i nieoczekiwany ton, który jest pochwałą dla nowoczesnej i pełnej światła kobiecości.

„Słona nuta współgra z nutą fasoli tonka i wzmacnia uzależniający efekt, nadając delikatności nową i pozbawioną słodyczy formę wyrazu” - Jérôme Di Marino.


Uzależniająca i odważna fasola tonka w sporej dawce, rzuca wyzwanie orientalnym nutom. Ognista, bliska przedawkowania porcja fasoli tonka, wykorzystana jako absolut, została zrównoważona słoną nutą, by uzyskać deklarację silnej i zmysłowej osobowości.

„Absolut z wenezuelskiej fasoli tonka w Kenzo World Power to surowy składnik pozyskany w zrównoważony sposób. Jestem bardzo wrażliwy na kwestie wykorzystywania tego rodzaju składników, bo dzięki temu można wspierać lokalne społeczności i współpracować z nimi na zasadach fair trade”- Jérôme Di Marino.


„To zapach bez kwiatów. Nowy pomysł na kobiecość... Zupełnie nowa koncepcja perfum. Chciałem, żeby ten zapach odzwierciedlał wartości pokolenia milenialsów. Optymistyczny, pluralistyczny, autentyczny: bez filtra!”- Jérôme Di Marino.

Kenzo World Power, symbol otwartości na świat, wykorzystuje nowe wzory graficzne zainspirowane światem mody Kenzo: srebrne opakowanie z lustrzanymi refleksami, przezroczysta zakrętka, która ujawnia serce flakonu, pozytywne i dynamiczne kolory, w tym żółty, wiodący kolor najnowszej kolekcji mody Kenzo.


Podobnie jak linia The Eye, nowy flakon łączy obecne w kreacjach modowych faktury i detale: zakrętka staje się przezroczysta, by odsłonić to, co zwykle ukryte, tak samo jak torebki i akcesoria z przezroczystych materiałów; srebrna zawieszka nawiązuje do chromowanych guzików na kurtkach, dżinsach i akcesoriach ze skóry.

Niech Was nie zwiedzie sól morska w opisie tego zapachu i to, że zapach pozbawiony jest słodyczy. Kenzo World Power jest bowiem zapachem słodkim, lekko migdałowym, letnim i bardzo słonecznym. Dla wszystkich miłośniczek słodkich nut w perfumach - które nadaje fasola tonka,  ta pozycja koniecznie musi się znaleźć na Waszej toaletce. A dodatkowo, urocza butelka z pewnością wprawi Was w doskonały i letni nastrój.


Kampania reklamowa z udziałem Margaret Qualley oraz z jej przekornym puszczaniem oka, kpiącym uśmiechem, talentem, inteligencją i poczuciem humoru, łamie zasady i za nic ma konwencje. Ucieleśnia współczesną kobietę: skorą do zabawy, swobodną i asertywną. Daleką od stereotypów. W nowej kampanii Kenzo World Power Margaret łamie wszelkie konwencje. Pod czujnym okiem Spike’a Jonze’a bawi się w bycie sobą, bez żadnych filtrów. Przejmuje władzę nad swoim wizerunkiem, by pokazać albo obudzić pełną siły dziewczynę w środku. Nie traktując siebie zbyt serio.