czwartek, czerwca 27, 2019

Coach Floral Blush czyli dotyk słońca na skórze

Coach Floral Eau de Parfum powstała w wyniku inspiracji kolekcją torebek i akcesoriów zdobionych skórzanymi detalami w kształcie kwiatów róży herbacianej. Kolekcja taka po raz pierwszy pojawiła się wiosną 2016 roku. Odwołania do niej można zauważyć w kolekcjach marki COACH w każdym sezonie. Teraz, marka zaprezentowała najnowszą odsłonę tego zapachu, czyli Coach Floral Blush - radosny, słoneczny zapach skąpany w letnim słońcu muskającym łąkę o poranku.


Flakon to hołd dla dziedzictwa słynnej amerykańskiej marki. Kobiecy, zmysłowy, ciężki flakon o owalnym kształcie, tak charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania srebrnego korka był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach od roku 1954. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka w kształcie kwiatu róży herbacianej, z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki - koń zaprzężony do trójkołowej bryczki - nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.


NUTY ZAPACHOWE 
Nuta głowy: jagody Goji, grejpfrut
Nuta serca:
peonia, brzoskwinia
Nuta bazy: 
białe drzewa, piżmo


W najnowszej kampanii zapachu Coach Floral Blush Eau de Parfum , w otoczeniu polnych kwiatów w gorący, słoneczny dzień występuje modelka Lexi Boling. Ubrana w kwiecistą, zwiewną sukienkę, trzyma w ręku torebkę Dinky ozdobioną skórzanymi kwiatami róży herbacianej. Kampania powstała we współpracy fotografa Stevena Meisela i dyrektora artystycznego Fabiena Baron. W zdjęciach uchwycony został charakter marki – romantycznej i optymistycznej oraz amerykański duch wolności.


Opakowanie Coach Floral utrzymane jest w kolorystyce flakonu. Na kartonie wytłoczone są zdobienia imitujące skórę oraz kwiaty róży herbacianej. Logo marki oraz nazwa zapachu widnieją na opakowaniu w kolorze srebrnym.

COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 30ml 169 pln
COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 50ml 299 pln
COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 90ml 379 pln