środa, listopada 07, 2018

Pokonaj smog z Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly

Od świtu do zmroku, nasza skóra jest bombardowana działaniem czynników zewnętrznych, które uszkadzają jej barierę ochronną i sprawiają, że traci cenne nawilżenie. Może to prowadzić do powstawania matowej cery, zatkanych porów, hiperpigmentacji i ciemnych plam, a w końcu zmarszczek i stanów zapalnych. 


Clinique przedstawia swoją nowość - Dramatically Different Hydrating Jelly, pierwszą formułę nawilżającą, która nawilża, wzmacnia i chroni skórę codziennie dzięki wyjątkowej technologii Clean-Shield Technology. Odkryj zatem silne, intensywne nawilżenie w najczystszej i najlżejszej formie. Dramatically Different Hydrating Jelly to skuteczność bez obciążenia tak typowego dla tłustych kremów, które zamyka to, co dobre, jak woda, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia. Dzięki nowemu serum od Clinique, skóra jest zdrowa, bardziej odporna na zanieczyszczenia środowiska i pełna blasku.


Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly to w 100% przezroczysta, lekka, bezolejowa, wodno-żelowa formuła, która nawilża, regeneruje barierę skóry i codziennie chroni skórę przed zanieczyszczeniami dzięki technologii Clean-Shield Technology. Zatrzymuje to, co dobre, na przykład nawilżenie, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia, przy wykorzystaniu technologii Clean-Shield Technology.


Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly to intensywna, 24-godzinna nawilżająca regeneracja w naszej najczystszej i najlżejszej formie. Intensywne nawilżenie bez obciążenia typowego dla tłustych kremów. Krystalicznie czysta, lekka, przezroczysta formuła nie obciąża skóry, dostarczając silną, 24-godzinną nawilżającą regenerację oraz ochronę przed zanieczyszczeniami. Wyrównuje poziom nawilżenia skóry, zapewniając natychmiastowe, lekkie nawilżenie utrzymujące się przez 24 godziny dzięki glicerynie i kwasowi hialuronowemu, które przyciągają nawilżenie i zatrzymują je. Substancje składające się na Naturalny Czynnik Nawilżający (NMF) wyrównują poziom wody i lipidów naturalnie występujących w skórze.


Dzień po dniu: skóra wygląda lepiej i zdrowiej, jest pełna świeżego blasku. Skóra jest nawilżona, czysta, świeża i gładka. Szybko wchłaniająca się, nielepiąca formuła Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly może byś stosowana sama lub pod makijaż. Sprawia, że skóra jest o 87% mniej podatna na zanieczyszczenia, dzięki czemu wygląda świeżo i jest pełna blasku. Połączenie nasion słonecznika, ekstraktu z jęczmienia i ekstraktu z owocu ogórka odbudowuje barierę skóry, dzięki czemu jest silniejsza i bardziej odporna na zewnętrzne szkodliwe czynniki. 


Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly zawiera:
  • Clean-Shield Technology - osłania skórę przed zanieczyszczeniami, przywracając jej nawilżenie i odbudowując jej barierę ochronną. 
  • Hialuronian sodu - skuteczna substancja utrzymująca wilgoć należąca do tej samej rodziny co kwas hialuronowy. Dostarcza natychmiastowe nawilżenie, sprawia, że skóra jest jędrna i ukojona. Skóra wygląda świeżo, zarówno tuż po aplikacji, jak i po 24 godzinach.
  • Gliceryna - substancja zatrzymująca wodę w skórze, przywracając jej miękkość, tworząc barierę przed utratą nawilżenia.
  • Sacharoza - wspiera nawilżenie i posiada właściwości kojące.
  • Trehaloza - ten cukier z grupy polisacharydów zwiększa zdolności przyciągania i zatrzymywania nawilżenia w skórze.
  • Moisture Barrier Blend (nasiona słonecznika, ekstrakt z jęczmienia, ekstrakt z owocu ogórka) - to połączenie składników pomaga wzmacniać barierę skóry, dzięki czemu jest bardziej odporna i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Hydroksyetylomocznik - silnie nawilżający składnik, który wchłania się w warstwę rogową naskórka, intensywnie nawilżając skórę, pozostawiając ją ukoją i nawilżoną.


Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly to niezwykłe rozwiązanie w walce ze smogiem. Totalnie na topie! jego bardzo delikatna, żelowa konsystencja otula naszą skórę  i idealnie się wchłania sprawiając, że nie czujemy go na skórze. Dla mnie, to ideał, jeśli chodzi o pielęgnację, która na skórze zachowuje się jakby jej nie było. A właśnie tego szukam w kosmetykach. Nie lubię czuć, że moja skóra jest oblepiona. Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly wchłania się w 100% nie rolując i nie obciążając skóry. I chociaż, wiem, że wiele z Was gdy zobaczy glicerynę w składzie będzie na nie, to ja jako posiadaczka skóry problematycznej i bardzo łatwo zapychającej się, jestem na tak.