poniedziałek, czerwca 04, 2018

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration

Tej wiosny na ustach zdecydowanie będą rządzić soczyste kolory od Clinique. Najnowsze błyszczyki Pop Splash Lip Gloss + Hydration to kolor niczym tafla wody i super dawka nawilżenia, która sprawi, że nie będziesz miała dość tych cukierkowych błyszczyków. Ich lekka, nieklejąca się formuła barwi usta odrobiną koloru przy jednoczesnym zapewnieniu im natychmiastowego i trwałego nawilżania. 


Wśród kolekcji znajdziemy też limitowaną serie błyszczyków Marimekko, która łączy kultowe, świeże wzornictwo fińskiej marki Marimekko z feerią barw błyszczyków Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration.


Cukierkowe kolory, cudowna gładkość tafli wody i soczysty zapach błyszczyków sprawiają, że można się od nich uzależnić. działa?. Błyszczyki zapewniają iście rewelacyjne doznania dzięki rozcieńczonym w wodzie emolientom, łagodnym żelom i lekkim, połyskującym polimerom, które sprawiają, że usta stają się błyszczące i jedwabiste w dotyku bez nieprzyjemnego poczucia lepkości. 


Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration zawierają składniki o właściwościach korzystnych dla naszych ust oraz zastrzyk ultra nawilżenia dzięki wyciągowi z arbuza i wody. To połączenie makijażu z rewelacyjną pielęgnacją nawet najbardziej przesuszonych ust. Tego lata, ale również i zimą - stosujmy zamiast pomadek właśnie nawilżające błyszczyki. To gwarancja  seksownego "wet look'u" naszych ust. 


Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration w odcieniu Pinot Pop to piękny i delikatny róż podkreślający naturalny kolor naszych ust. Błysk tafli wody sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej seksowne. To mój zdecydowany faworyt wśród tej obszernej kolekcji. Błyszczyki Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration kosztują 99 zł, a możecie je kupić m.in w drogerii Sephora.