poniedziałek, kwietnia 16, 2018

Givenchy Le Vernis w odcieniu Heroic Blue

Wiosną stawiam na mocne i odważne kolory a lakier Givenchy Le Vernis Couleur Intense Brillance Satin w kolorze Heroic Blue to zdecydowanie mój faworyt. Cudownie gładka - praktycznie szklana tafla w połączeniu z atramentowo-granatowym odcieniem daje wręcz niewiarygodny efekt na paznokciach. 


Lakier pochodzi z limitowanej kolekcji Givenchy zima 2016 i wstyd przyznać, ale dopiero teraz wyciągnęłam go z czeluści moich lakierowych skarbów no i totalnie przepadłam. Heroic Blue jest stworzony do tego aby pokazać go światu - głęboki, mocny i hipnotyzujący.


Rzadko sięgam po lakiery z tzw. wysokiej półki - stawiam na lakiery do profesjonalnego użytku ale nie robię hybryd. Tak tak, jestem chyba jedną z niewielu osób, które nigdy w życiu nie miały jeszcze manicure hybrydowego. Ale po co, skoro w mojej kolekcji znajdują się takie kąski?


Givenchy Le Vernis to zdecydowanie pozytywne zaskoczenie - półprzezroczyste krycie nie zostawia smug i idealnie pokrywa płytkę. Wysychanie? No cóż - tutaj nie ma rewelacji - nakładam więc na niego top przyśpieszający wysychanie lakieru. 


Jednak efekt końcowy przyśpiesza bicie serca. Uwielbiam ten szklisty "wet look", który utrzymuje się na paznokciach bardzo długo - porównywalnie do lakierów profesjonalnych. A gęsta formuła lakieru oraz gruby równo przycięty pędzel ułatwiają malowanie dosłownie jednym pociągnięciem dłoni. Heroic Blue to mój wybór na nadchodzące miesiące, gdy słońce będzie pięknie podkreślać jego piękno.