wtorek, września 12, 2017

Love is On czyli Revlon ColorStay Creme Eye Shadow

Chyba każda z mas marzy o perfekcyjnym i trwałym makijażu naszych oczu. Najlepiej, gdyby jeszcze nie zajmował nam zbyt dużo czasu. Teraz możemy porzucić bazy pod cienie i powitać najnowsze cienie w kremie Revlon ColorStay Crème Eye Shadow w fantastycznej gamie kolorów. 


Marka REVLON rozwinęła innowacyjną linię kosmetyków ColorStay wprowadzając na rynek kremowe cienie do powiek - Revlon ColorStay Crème Eye Shadow. Każdy z 12 kolorów zawiera specjalny pędzelek ukryty w nakrętce słoiczka. Kremowe cienie rozświetlają powieki oraz zapewniają czystą aplikację.


Kolekcja delikatnych i neutralnych odcieni została stworzona na bazie drobno zmielonych pigmentów, dzięki którym cienie gładko się rozprowadzają i nadają piękny kolor. Unikalna mieszanka składników oraz bardzo elastyczne polimery sprawiają, że cienie są wodoodporne i długotrwałe – do 24 godzin. 


Jedna warstwa koloru zapewnia bardzo naturalny wygląd, kolejne warstwy to spektakularny makijaż w stylu glamour. Cienie można dowolnie ze sobą mieszać i łączyć, aby osiągnąć wymarzony efekt. W zakrętce każdego cienia znajduje się specjalny pędzelek, który sprawia, że nałożenie cieni jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Gdy cień jeszcze jest mokry - można go blendować i łączyć z dowolnym kolorem. 


I chociaż dołączony pędzelek jest niewielki, to do aplikowania własnie tych cieni jest wręcz stworzony. Cienie maja wręcz niewiarygodną pigmentację i są niezwykle trwałe - bez bazy wytrzymują nawet 10 godzin bez załamań a co najważniejsze bez oprószania się podczas aplikacji. A 12 kolorów - matowych i metalicznych sprawią, że każda z nas znajdzie swój wymarzony odcień. Każdy z cieni Revlon ColorStay Crème Eye Shadow kosztuje ok. 50 zł.