czwartek, sierpnia 10, 2017

Bezpieczne lato to bezpieczne opalanie czyli nowości od Clinique

My, kobiety, dbamy ze starannością o naszą skórę i z uwagą dobieramy kosmetyki do jej pielęgnacji. Dlaczego zatem miałybyśmy być mniej wybredne w stosunku do produktów przeciwsłonecznych? Wszystkie produkty od Clinique zostały dokładnie przebadane pod kątem najbezpieczniejszej i najskuteczniejszej ochrony skóry. Badania wykazują, że narażenie pozbawionej ochrony skóry na działanie promieni słonecznych stanowi jedną z głównych przyczyn jej przedwczesnego starzenia. 


Clinique dba o wszystko. Czołowi dermatolodzy zawsze zwracali uwagę na znaczenie odpowiedniej pielęgnacji skóry, zwłaszcza skóry narażonej na kontakt z promieniami słonecznymi. Wierny swemu dziedzictwu Clinique odpowiada kompleksowo na potrzeby wystawionej na działanie słońca skóry zapewniając jej optymalną ochronę dostosowaną do każdego typu karnacji.


Clinique przedstawia zatem totalną nowość w ochronie przeciwsłonecznej - Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream. Jest to krem przeciwsłoneczny o aksamitnej konsystencji zawierający unikalne połączenie filtrów mineralnych i tradycyjnych, zapewniające wskaźnik UVA/UVB 3 do 1 i zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry pod wpływem słońca. Lekka, niezasychająca, beztłuszczowa formuła kremu szybko się wchłania, nie pozostawiając na powierzchni skóry żadnych śladów i doskonale się sprawdza zarówno bezpośrednio na skórę jak i pod makijaż.


Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream zawiera technologię SolarSmart+ od Clinique – zestawienie antyoksydantów ze składnikami odbudowującymi barierę ochronną skóry oraz filtrami przeciwsłonecznymi wzmacnia i odbudowuje barierę ochronną skóry i chroni ją przed oddziaływaniem promieni UVA/UVB. Tworząc na powierzchni skóry ochronną tarczę, formuła pomaga zapobiegać pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia się wywołanych ekspozycją słoneczną. Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream nie wywołuje trądziku, fotoalergii oraz nadwrażliwości na światło i posiada formułę przetestowaną dermatologicznie i odpowiednią nawet dla cery wrażliwej. Krem doskonale się wchłania nie pozostawiając białych plam - nie jest tłusty i mazisty. Będzie stanowić doskonałe uzupełnienie naszej codziennej pielęgnacji anti-aging i zadba również o ochronę przeciwsłoneczną naszej skóry - nie tylko latem. 


Kolejna nowość - tym razem na plażę to Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist - ochrona przeciwsłoneczna w nieskomplikowanym i wygodnym wydaniu. Najnowsza, lekka formuła przeciwsłoneczna Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist – oferuje luksusowe uczucie, jakie zapewnia skórze suchy olejek do ciała, uzupełniając ofertę dermatologicznie przetestowaną ochroną przeciwsłoneczną, jakiej potrzebujesz. Nowoczesna, beztłuszczowa formuła w płynie posiada współczynnik UVB do UVA 3 do 1, błyskawicznie wchłania się w skórę i zapewnia jej uzależniające uczucie odświeżenia. Buteleczka z rozpylaczem oznacza również mniej kłopotliwą i sprawniejszą aplikację z uwzględnieniem najtrudniej dostępnych miejsc.


Główne atuty Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist:
  • Błyskawiczne uczucie odświeżenia
  • Beztłuszczowa formuła
  • Szybko wchłaniająca się formuła oferująca skórze luksusowe, połyskujące wykończenie
  • Spray 360 st.: możliwość aplikacji pod każdym możliwym kątem
  • Idealna do każdego rodzaju skóry
  • Nie wywołuje fotoalergii, nadwrażliwości skóry na światło ani trądziku. Produkt przetestowany alergologicznie i dermatologicznie, w 100% bezzapachowy


Główne składniki Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist:
  • Kwas benzoesowy i salicylan oktylu - filtry chemiczne, które pochłaniają promienie UVB i chronią skórę przed poparzeniem słonecznym
  • Awobenzon - rozpuszczalny w oleju składnik, który pochłania pełne spektrum trwale uszkadzających skórę promieni UVA
Co prawda wakacje jeszcze przede mną ale krem Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream towarzyszy mi codziennie - stosuję go pod makijaż. Moja skóra ze skłonnością do przebarwień musi mieć przecież dobrą ochronę przeciwsłoneczną, a to gwarantuje mi właśnie Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream. Nowości od Clinique kupicie w drogeriach Sephora oraz Douglas a kosztują - 119 zł (144 ml) za Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist i 107 zł (50 ml) Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream.