poniedziałek, października 03, 2016

Nagi Instnkt czyli Abercrombie & Fitch First Instinct

O kosmetykach dla mężczyzn piszę dość rzadko, ale o tym zapachu musicie koniecznie przeczytać. Abercrombie & Fitch First Instinct to zapach mistyczny - zainspirowany pierwszym spojrzeniem, zauroczeniem od pierwszego wejrzenia, którego doświadczają przeznaczeni sobie kochankowie. First Instinct to zapachowa interpretacja tej ekscytującej chwili, tak nieuchwytnej, że nie można opisać jej słowami. 


Abercrombie & Fitch to marka, która szczyci się naprawdę długą historią. Wszechstronny producent mody powstał w 1982 r. ma więc już ustaloną pozycję na rynku. Pomimo że koncentruje się głównie na odzieży dla młodych ludzi, preferujących styl sportowy i casual, oferuje dziś o wiele więcej. Ponieważ perfumy Abercrombie & Fitch nie są tak znane jak inne marki, tym bardziej potrafią zaskoczyć swoją kompozycją, skierowaną głównie do osób młodych wiekiem i duchem. Zapachy Abercrombie & Fitch odznaczają się tym, że nie epatują swoim charakterem od razu po aplikacji. Zapach musi się rozwinąć, dopiero po chwili pojawia się jego niepowtarzalny urok.


Mężczyzna zapachu First Instinct jest seksowny, pewny siebie, nie obawia się wyrażać swych uczuć. Nie boi się podejmować ryzyka, jest świadomy swego uroku i nieodpartego wdzięku. First Instinct zabiera kochanków w piękną wspólną podróż do czasów i miejsca pierwszego zauroczenia.


Nuta głowy – świeża, młodzieńcza, optymistyczna: elektryzujący gin & tonic, melon Kiwano. 
Nuta serca – głęboka, ciepła, męska: pieprz syczuański, liście fiołka.
Nuta bazy – zmysłowa, uzależniająca: piżmo, ambra.


Prosty flakon z metalową srebrną blaszką, na której wygrawerowany jest napis jest bardzo męski i nowoczesny. Sam zapach jest świeży - pierwsze, co nas uderza to delikatna woń melona. Po chwili melon staje się mniej wyczuwalny i na pierwszy plan wychodzi ostry pieprz przeplatany delikatnym zapachem fiołka. Ale niech Was to nie zmyli - na końcu zapach staje się mocny - to dzięki piżmu oraz ambrze i już mamy idealnie męski zapach seksownego i pewnego siebie faceta. Perfumy są niezwykle trwałe - podarowałam je mojemu Tacie i ten zapach ciągnie się za nim dosłownie przez cały dzień. 


Zapach Abercrombie & Fitch First Instinct możecie kupić w drogerii Douglas - za 30 ml flakon zapłacicie 179 zł, 50 ml - 239 zł a za 100 ml - 319 zł.