niedziela, września 11, 2016

Abracadabrow czyli perfekcyjne brwi z Benefit Brow Collection

W tym roku postawiłam na metamorfozę brwi i poddałam się zabiegowi microblading. Jednak dla tych z Was, które nie chcą poddać się temu trochę bolesnemu ale i kosztownemu zabiegowi mam totalną nowość od marki Benefit - produkty do stylizacji brwi, które nadadzą Twojemu spojrzeniu kompletnie nowy wymiar. 


Benefit proponuje rozwiązania dla brwi od czasu, kiedy Jean i Jane Ford otworzyły swój pierwszy butik w San Francisco w 1976 r. Dzisiaj, mając 1,700 BrowBarów w 45 krajach, Benefit jest pracodawcą zatrudniającym najwięcej specjalistek od brwi i jest wiodącym światowym autorytetem w dziedzinie pięknych brwi.

Trzy lata temu marka Benefit postawiła sobie poważne wyzwanie… stworzenia kolekcji kosmetyków, które w magiczny sposób rozwieją wszelkie rozterki dotyczące brwi.
  • Innowacyjne, bardzo skuteczne formuły
  • Specjalnie dobrane aplikatory
  • Odcienie wykluczające wpadki
Rzadkie brwi, nierówne brwi, ledwie widoczne brwi… wszelkie rozterki dotyczące brwi znikają w mgnieniu oka! Benefit Brow Collection to przyjemny i niezawodny sposób, by stać się swoim własnym „ekspertem od brwi”.


W drogeriach Sephora już teraz znajdziecie nowe, rewolucyjne produkty do brwi od Benefit Brwo Collection, a jest ich aż 9. Każda z Was znajdzie coś dla siebie"

Ka-BROW! - Koloryzująca kremowo-żelowa pomada do brwi
High brow & High brow glow - Rozświetlające kredki podkreślające brwi
Ready, set, BROW! - 24 godzinna stylizacja i blask
Precisely, my brow pencil - Ultra trwała i podkreślająca brwi kredka
3D BROWtones - Subtelny blask rozświetlający brwi
Goof proof brow pencil - Super łatwy w użyciu ołówek podkreślający brwi
BROWVO! conditioning primer - Odżywcza baza dla pełniejszych, zdrowiej wyglądających brwi
Brow zings - Całkowity zestaw do kształtowania brwi
Gimme brow - Magiczny żel dodający brwiom objętości


Gimme Brow to wielokrotnie nagradzany ulubieniec cienkich brwi teraz dostępny w trzech kolorach, w tym - w nowym odcieniu nr.3. Wczesz żel w łuki, aby dodać im spektakularnej gęstości i objętości. Żel do wczesywania we włoski zawiera mikrowłókienka, które przyczepiają się do skóry i włosków, tworząc NATURALNY efekt gęstszych i bardziej wyrazistych brwi.


Goof proof brow pencil - to szybko, łatwo i naturalnie podkreślone brwi, jak za sprawą magii, dzięki miękkiej, łatwo rysującej kredce, subtelnym odcieniom i wykluczającej pomyłki końcówce. Cieniutka kredka umożliwia dorysowanie naturalnie wyglądających włosków w miejscach gdzie ich brak.
  • INTENSYWNY, NIEROZMAZUJĄCY SIĘ KOLOR
  • NIETYPOWY, DOBRZE LEŻĄCY W DŁONI UCHWYT
  • WYKRĘCANA, NIE WYMAGAJĄCA TEMPEROWANIA KOŃCÓWKA
  • SPIRALNA SZCZOTECZKA DO ROZCIERANIA
  • DELIKATNY KOLOR, ŁATWE ROZPROWADZANIE
  • 12-GODZINNA TRWAŁOŚĆ ODPORNA NA WODĘ


BROWVO! conditioning primer - BROWVO! Odżywcza baza działa na 2 sposoby:
1. ODŻYWIA:
Brwi od razu wydają się pełniejsze, grubsze i zdrowsze. EKSTRA BONUS! Stosowana na noc odżywia i magicznie poprawia brwi podczas snu.
2. PRZYGOTOWUJE:
Stosowana pod makijaż brwi podkreśla kolor i przedłuża trwałość innych kosmetyków.


Ka-BROW! to pomada do brwi, którą się nie rozmazuje - rozprowadź pędzelkiem na brwiach intensywny, twarzowy kolor! Kremowo-żelowa pomada Ka-BROW wypełni, nada kształt, strukturę i wyrazistość brwiom… to wszystko plus pędzelek w komplecie. Do wyboru mamy aż 6 odcieni.


Wszystkie kosmetyki Benefit Brow Collection możecie kupić w drogeriach Sephora. A Was zapraszam na konkurs organizowany przez markę Benefit, w którym możecie wygrać kosmetyki i gadżety Brow Collection. Wystarczy wejść na stronę www.benefitbrowgame.com i zostać magikiem brwi! Uwaga - ta gra uzależnia - ja cały czas siedzę i się nią bawię :)

Etapy:
Etap 1 : 9-11.09.2016
Etap 2 : 11-13.09.2016
Etap 3 : 13-15.09.2016
Etap 4 : 15-17.09.2016
Etap 5 : 17-19.09.2016