poniedziałek, lipca 11, 2016

Kocie oczko czyli Burberry Cat Lashes Mascara

Burberry przedstawia swoją nowość – wielozadaniowy tusz do rzęs - Cat Lashes Mascara – jest to maskara doskonale podkreślająca i otwierająca oko, która tworzy efekt „kociego oka”. Mocno podkreślone i urzekające rzęsy są wydłużone, wymodelowane i pięknie podkręcone.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
  • Innowacyjna szczoteczka w kształcie klepsydry, syntetyczna, wykonana z elastycznego polimeru (elastomer),
  • CAT LASHES otula rzęsy, wydłuża je i oddziela, sprawiając, że rzęsy pokryte są tuszem od nasady aż po końce, a jednocześnie pięknie podkręcone. W wyniku tego powstaje efekt tzw. „kociego oka”.
  • Krótkie włoski nanoszą formułę pogrubiając rzęsy, podczas gdy dłuższe włoski oddzielają rzęsy i podkręcają je, zapobiegając sklejaniu się rzęs i powstaniu efektu obciążenia rzęs
  • Zakończenie szczoteczki w kształcie stożka pozwala na wydłużenie rzęs w zewnętrznym kąciku oka, tworząc w ten sposób efekt „kociego oka”.
  • Lekka formuła podnosi i podkręca każdą rzęsę od nasady aż po koniec. Rzęsy pozostają miękkie i elastyczne

“Cat Lashes to idealny tusz do rzęs jeśli pragniesz doskonale podkreślić oko. Wspaniałe w nim jest to, że pozwala na wydłużenie rzęs, ich pogrubienie oraz doskonałe pokrycie tuszem na całej długości. To niezwykle prosty sposób na osiągnięcie doskonałego efektu pogrubionych rzęs.” Burberry Make-up Artistic Consultant, Wendy Rowe

Tusz występuje w trzech odcieniach - Jet Black No.01; Chestnut Brown No.02; Midnight Blonde No.03. Osobiście bardzo lubię takie "dziwne" silikonowe szczoteczki - są one idealne do krótkich i prostych rzęs, jak moje. Tusz Burberry Cat Lashes Mascara bardzo ładnie wydłuża rzęsy, lekko je pogrubia a "dramatyczny look" można uzyskać nakładając kolejne warstwy, bowiem rzęsy są nadal elastyczne. Tusz nie grudkuje się i co najważniejsze nie odbija na górnej powiece - czego nie lubię a przez to, że mam głęboko osadzone oczy - praktycznie każdy tusz robi mi tzw. "łapki" . Burberry make-up to makijaż ekskluzywny a wszystkie nowości i dotychczasowe kolekcje możecie kupić w drogerii Sephora.