poniedziałek, lipca 18, 2016

Dla każdego coś kolorowego czyli Celia błyszczyki Candy Love i pomadki Elegance + KONKURS

Pomadki od Celia były moimi pierwszymi kosmetykami do makijażu, kiedy byłam jeszcze w szkole podstawowej. Kultowe pomadki utlenialne zmieniały kolor po nałożeniu ich na usta i w tej sposób oszukiwałam swoją mamę - że przecież wcale się nie maluję - a te żółte i zielone sztyfty to wyłącznie balsamy do ust. Teraz Celia zawitała do nas ze swoimi nowościami - wypuszczając przepiękne kolekcje błyszczyków Candy Love oraz pomadek Elegance.  Bo to własnie pomadki są tym, z czego Celia słynie od lat. 


Celia Candy Love to nowa linia błyszczyków w 6 modnych i cukierkowych odcieniach i... zapachach. Nadają ustom subtelny kolor i elegancki blask oraz powiększają je optycznie i wygładzają. Posiadają kremową formułę o średnim kryciu. Co ważne – nie sklejają ust ani nie pozostawiają na wargach lepkiej warstwy. Dzięki tej lekkiej konsystencji łatwo się aplikują. Błyszczyki Celia Candy Love są wzbogacone w Kahlwax, który skutecznie natłuszcza usta i tym samym je pielęgnuje. Błyszczyki Celia Candy Love kosztują 12 zł.


Delikatne i cukierkowe kolory idealnie nadają się do uzupełnienia naszego wakacyjnego i letniego looku. Gdy nie lubimy zbytnio się malować i szukamy dziewczęcego wykończenia, które może nam odjąć lat to zdecydowanie powinnyśmy sięgnąć po błyszczyki Celia Candy Love. Cudowny zapach i lekka konsystencja, która nie skleja naszych ust to wielkie zalety tych błyszczyków a wśród 6 odcieni - każda z nas znajdzie coś dla siebie. 


Ja jestem zauroczona odcieniami 01, 02 i 03 - w kolorach 04 i 06 wyglądam bowiem ciut za blado. Dlatego też te 3 kolory wybrałam dla Was do konkursowego zestawu Celia by Siouxie. A oto prezentacja wszystkich odcieni Celia Candy Love.


Marka Celia, która od pokoleń znana jest w Polsce ze wspaniałych pomadek, wprowadziła w tej kategorii kolejną nowość. Pomadka Celia Elegance to kremowa pomadka nawilżająca, która nadaje ustom piękny, naturalny kolor i delikatny blask. 


Jest dostępna w 12 klasycznych, ponadczasowych i zawsze modnych kolorach. Zawiera składniki nawilżające i odżywcze, takie jak kompleks witamin AEF, wyciąg z kwiatu rozmarynu czy olej z pestek słonecznika, dzięki czemu daje efekt zmiękczonych i nawilżonych ust. Jest łatwa w aplikacji i zapewnia subtelny efekt przez wiele godzin. Pomadki Celia Elegance kosztują tylko 10 zł.


Przyznam szczerze, że pomadki Celia Elegance totalnie mnie zaskoczyły i zauroczyły - kolory są wyważone, delikatne, idealnie skomponowane, a wśród tych 12 ślicznych odcieni nie jest możliwe aby nie znaleźć swojego koloru. Ich kremowa, nawilżająca formuła idealnie pokrywa usta dając piękne wykończenie naszym ustom. Jestem w nich totalnie zakochana i z pewnością będę się malowała nimi na co dzień, kiedy będę chciała wyglądać elegancko. 


Dla kogo pomadka a dla kogo błyszczyk? To odwieczne pytanie, które zadają sobie kobiety. Błyszczyki rekomenduję dziewczynom oraz nastolatkom, które chcą delikatnie pokreślić swoją urodę. Błyszczyk wydobywa z nas delikatność, nie jest nachalny a błyszczyki Candy Love od Celia z pewnością dodadzą nam tej subtelności. 

Pomadki są natomiast dla kobiet, które chcą uwodzić swoją urodą - dodają nam pewności siebie i elegancji. Pomadki Elegance, z pewnością spowodują, że w swoim ulubionym odcieniu będziemy czuły się super kobieco.


Dla Was do konkursowego zestawu wybrałam specjalnie 5 ocieni - 01, 02, 04, 07 i 08 - to według mnie najładniejsze kolory z całej kolekcji Celia Elegance. Delikatne odcienie różu i mauve idealnie nadadzą się do uzupełnienia Waszego codziennego looku. 


A teraz czas na konkurs, w którym jest do wygrania aż 10 zestawów Celia by Siouxie - czyli 3 błyszczyki Celia Candy Love i 5 pomadek Celia Elegance wybranych przeze mnie. Konkurs jest bajecznie prosty - wystarczy, że wypełnicie formularz konkursowy i czekajcie na wyniki.REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest blog Siouxie and the City; 
 2. Fundatorem nagród jest firma DAX Cosmetics; 
 3. Konkurs trwa od dnia 18 lipca br. do godz. 23.59 dnia 29 lipca br. 
 4. Wyniki ogłoszę w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu
 5. Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów pokazanych na zdjęciu konkursowym (3 błyszczyki Celia Candy Love i 5 pomadek Celia Elegance);
 6. Nagrody do zwyciężczyń wysyła Fundator w ciągu 14 dni od daty publikacji wyników; 
 7. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu; 
 8. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie publiczni obserwatorzy mojego bloga. 
 9. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Fundatora oraz osoby współpracujące z tym podmiotem w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia. 
 10. Wszyscy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski i być osobami pełnoletnimi; 
 11. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić i przesłać formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe; 
 12. Spośród wszystkich komentarzy wybiorę 10 odpowiedzi a ocena dokonywana w kontekście wyboru zwycięzców będzie całkowicie subiektywna; 
 13. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez umieszczenie informacji na fan page SiouxieBlog
 14. Po wyłonieniu laureatów skontaktuję się z nimi wysyłając wiadomość na podane w formularzu adresy mailowe; 
 15. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (dotyczy wysyłki nagrody przez Fundatora); 
 16. Każda z nagród rzeczowych jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych. 
 17. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny. 
 18. Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres siouxie.blog@gmail.com 
 19. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).