niedziela, maja 29, 2016

Made in L.A. czyli miętowy lakier ORLY Vintage

Kolekcja Melrose od ORLY inspirowana jest gwarem tej znanej ulicy w Los Angeles. Na Melrose Avenue znajdziesz bowiem topowe stylizacje, modowe perełki, poznasz wyjątkową kuchnię i otulisz zapachem kwiatowych kompozycji. Melrose Avenue - aleja prowadząca od Silver Lake aż po Santa Monica - to oprócz Rodeo Drive najmodniejszy adres w Los Angeles. To także wyjątkowa mieszanka kolorów od ORLY. Najnowsza wiosenna kolekcja ORLY Melrose to kwintesencja wiosny w Kalifornii.


Mięta tej wiosny jest bardzo na czasie - w różnym wydaniu. Lekko rozbielona jak u ZOYA Neely czy też mocna jak toń oceanu u ORLY. Taki jest właśnie kolor Vintage - turkusowo-miętowy ale to własnie on przypomina mi odcień oceanu tuż przy wyspie Catalina. 


Lakier ORLY pięknie pokrywa płytkę kremowym kolorem nie robiąc smug, szybko wysycha i długo utrzymuje się na paznokciach. A kolor? To kwintesencja wiosny w Kalifornii. 


Akcent to również lakier rodem z Los Angeles - NCLA Prima Ballerina - uwielbiam łączyć go z każdym kolorem, bowiem nadaje manicure elegancji - nawet tak pastelowemu.