niedziela, stycznia 17, 2016

W duecie czyli lakiery od Mary Kay Gallery Gray i Polished Pearls

Limitowana zimowa kolekcja lakierów od Mary Kay to m.in. dwa nowe odcienie - Gallery Gray oraz Polished Pearls. Gallery Gray to piękny i spokojny szarak - natomiast Polished Perals to mocno perłowy odcień w kolorze macicy perłowej. W połączeniu dają bardzo elegancki ale i stonowany manicure.


W lakierach od Mary Kay mozna się zakochać - bardzo równomiernie pokrywają płytkę i już jedna warstwa mogłaby być wystarczająca. ja jednak nakładam dwie warstwy aby jeszcze wzmocnić efekt. Szeroki pędzelek bardzo łatwo sunie po paznokciu i nadaje mu satynowe krycie. Lakiery od Mary Kay nie odbarwiają paznokci po zmyciu lakieru i niesamowicie wysychają - to lakiery dla leniuchów - takich jak ja, które chcą szybko uzyskać ładny efekt - bez nakładania bazy wysuszającej czy też zbędnego czekania. 


W zimowej kolekcji znajdziemy również piękną metaliczną butelkową zieleń, którą już na dniach Wam pokażę. Jeśli szukacie doskonałych lakierów za nie do końca niską cenę (45 zł) to postawcie na lakiery od Mary Kay.