piątek, listopada 06, 2015

W duecie czyli płyny do oczyszczania twarzy Foreo

Soniczne szczoteczki do oczyszczania twarzy Foreo Luna w zeszłym roku okazały się hitem na całym świecie. Producent postanowił uzupełnić pielęgnację i oczyszczanie naszej twarzy za pomocą dwóch dedykowanych do szczoteczki Foreo Luna płynów - na dzień i na noc. 


Płyn do mycia twarzy na dzień to kremowy jogurt, który natychmiast pobudza i chroni skórę. Pełen esencji z bergamotki, a także wyciągów z owoców moreli i mandarynki natychmiast odświeża, oczyszcza i nawilża skórę. Jednocześnie uwalnia składniki odżywcze probiotyków jogurtowych, nawilżając i chroniąc skórę przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami dzień po dniu.

Płyn do mycia twarzy na dzień Foreo współgra z jednoczesnym użytkiem szczoteczki Foreo LUNA™ by lepiej stymulować składniki aktywne wzmacniając ich wchłanianie i skuteczność. Nie zawiera silikonów, alkoholu, SLS, parabenów, oleju mineralnego, glikolu propylenowego i 2-Fenoksyetanolu. Testowany dermatologicznie.


Jogurtowy krem do oczyszczania twarzy na dzień ma konsystencję delikatnej emulsji i niesamowicie energetyzujący zapach morelowo-mandarynkowego jogurtu. Delikatnie pieni się podczas masowania twarzy szczoteczką Foreo, a skóra po jego zastosowaniu jest odświeżona, rozświetlona i bardzo przyjemna w dotyku. Emulsja pobudza skórę i idealnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Cena 124,90 zł.


Błękitny żel do oczyszczania twarzy Foreo głęboko oczyszcza i usuwa toksyny. Zawiera wyciąg z Moringa (drzewa chrzanowego, które jest nazywane "cudownym drzewem" bowiem zmiażdżone nasiona Moringi są w stanie oczyścić zanieczyszczoną wodę), olejek migdałowy tak i jak połączenie mocy meteorytu i bardzo drobnych cząsteczek, dogłębnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu. 

Ten wieczorny rytuał pielęgnacyjny pozostawia czystą, miękką, gładką i promienną skórę. Co ciekawe, ten żel zawiera bardzo malutkie ale jednak wyczuwalne drobinki, które specjalnie zostały przystosowane do szczoteczki Foreo Luna, bowiem normalnie nie jest wskazane aby wraz ze szczoteczką stosować preparaty z drobinkami. Żel pachnie rześko jak morska bryza i jest niesamowicie przyjemny w stosowaniu. Pieni się lepiej niż emulsja na dzień a skóra po jego użyciu jest nie tylko dobrze oczyszczona ale i bardzo promienna. Dzięki oczyszczaniu twarzy szczoteczką Foreo idealnie pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń, zaskórników i suchych skórek. Szczoteczka wraz z żelem na noc nie tylko oczyszcza ale i peelinguje naszą skórę - nie musimy już stosować preparatów złuszczających. Cena żelu to 149,90 zł.


Reasumując, uważam, że wprowadzenie przez markę Foreo dedykowanych do sonicznej szczoteczki Luna preparatów do mycia jest świetnym rozwiązaniem. Wiele kobiet miało kłopoty z odnalezieniem idealnych płynów, które mogły stosować ze szczoteczką nie uszkadzając jej - nie wolno bowiem stosować preparatów zawierających granulki, drobinki, bazę silikonową czy też glinkową gdyż mogą one uszkodzić wypustki czyszczące. Dla mnie jogurtowe orzeźwienie o poranku oraz doskonałe oczyszczenie przed snem to idealne rozwiązanie. 

Chociaż unikalne formuły preparatów do mycia skóry Foreo zostały przystosowane do jednoczesnego użytku z urządzeniami z linii LUNA, gdzie aktywacja T-Sonic zmienia ich konsystencję, by lepiej stymulować składniki aktywne, które wnikają głębiej w skórę, maksymalizując ich wchłanianie i skuteczność, to można je stosować nie tylko ze szczoteczką Foreo Luna ale i z innymi urządzeniami tego typu do oczyszczania twarzy. Wszystkie produkty Foreo możecie kupić w Drogerii Douglas, która ma wyłączność na ich sprzedaż.