czwartek, września 17, 2015

Kwitnąca premiera czyli Shiseido Ever Bloom

Zapach kobiety to jest to, co często ją definiuje. Są kobiety, które przez całe życie używają tych samych perfum, są też takie, które zmieniają je w zależności od pory roku, pogody czy czy też humoru. Ja należę do tych drugich - lubię eksperymentować z zapachami i chociaż lubuję się raczej w słodkich i ciężkich zapachach, to latem i wiosną sięgam po lżejsze nuty - świeże i kwiatowe.


Wykreowany przez AURÉLIEN GUICHARD zapach Ever Bloom od Shiseido definiuje kobietę ulotną, zwiewną zupełnie jak prima ballerina - lekko stąpającą w swoich pointach po deskach sceny - kobietę, której sylwetka będzie tkwiła w Twojej pamięci jeszcze długo - nawet, kiedy zniknie za kurtyną w fali oklasków. 


Ever Bloom zwodzi nas od samego początku - najpierw odnosimy wrażenie, że to po prostu oczywisty, znany nam dobrze kwiatowy zapach. Ale nic mylnego - po chwili, na naszym ciele rozgrywa się istna wojna akordów zapachowych. Nie jest to klasyczna linearna sekwencja znanych nam nut głowy, serca i bazy. Zapach charakteryzuje się bowiem unikalną piramidą zapachu opracowaną wyłącznie dla Shiseido. Najpierw na pole bitwy wkracza tzw. Radiance Accord (cyklamen, lotos, esencja różana), który wnosi czyste, naturalne, wrażenie hipnotyzującej świeżości, następnie ustępuje miejsca tzw. Presence Accord (kwiat pomarańczy, gardenia, ekskluzywne piżmo Sylkolide), który wyraża czułość, uzależnienie, zmysłowość. 


Ever Bloom to zapach dedykowany dla każdej z nas - niezależnie od naszego wieku. To zapach dla kobiety eterycznej ale i zmysłowej, takiej, która chce najpierw oczarować mężczyznę a dopiero potem go uwieść. 


Jeśli szukacie ciekawego i niesamowicie kobiecego zapachu, to przechodząc obok półek z perfumami w drogerii Sephora sięgnijcie i powąchajcie premierowy zapach Shiseido Ever Bloom, który powinien Was oczarować i zaczarować. 

Cena flakonika 30 ml EDP / 214 zł; 50 ml EDP / 306 zł; 90 ml EDP / 423 zł. Shiseido Ever Bloom dostępny jest w sprzedaży od 14 września.