niedziela, sierpnia 23, 2015

Sexy NYX sexy mat sexy Prague

Matowe pomadki podbijają nasze serca. Swoje hitowe matowe pomadki ma Bourjois ale też i NYX. Głęboko napigmentowane kremowe pomadki Soft Matte Lip Cream, które są nie do zdarcia to flagowe kosmetyki do ust tej marki. A kolor Prague to kwintesencja soczystych i seksownych ust. 


Rewolucyjny produkt do makijażu ust, który łączy w sobie zarówno pomadkę, jak i błyszczyk – matowa pomadka w płynie. Ten nowy rodzaj barwnej farby do ust ma jedwabiście gładką konsystencję, która zapewnia ustom komfortowe i matowe wykończenie. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku matowych pomadek, nie wysusza ust. Dzięki zawartości olejku arganowego posiada właściwości odżywcze i nawilżające.


Pomadka ma gęstą i bardzo kremową konsystencję - ten odważny kolor należy aplikować z wielką starannością, bowiem jeśli wyjedziemy za kontury, to jej trwałość jest tak niesamowita, że trudno będzie nam ją usunąć. Pomadki od NYX pachną jak mleczna czekolada i na ustach utrzymują się bardzo długo nie wysuszając ich, co przy matowych pomadkach jest dość często spotykane. Kolor Prague to mocna i dość ciemna fuksja - bardzo kobiecy i seksowny kolor - będzie idealna na wielkie wyjścia. 


A kiedy chcemy uzyskać bardziej subtelny efekt - wystarczy odbić szybko jej nadmiar na chusteczce a kolor będzie bardziej stonowany i stopiny z naszymi ustami jak druga skóra - nie do zdarcia. Kosmetyki NYX możecie kupić min. w drogerii Douglas lub warszawskim salonie w CH Blue City - Soft Matte Lip Cream kosztuje 34,90 zł 
tutaj opcja po odbiciu koloru na chusteczce.