środa, czerwca 17, 2015

Nawilżamy dojrzałą skórę czyli Yonelle H2O INFUSION Ekstranawilżający krem Infuzyjny

Sucha skóra potrafi dodać nam lat. Utrata wody powoduje, że zmarszczki pogłębiają się i są bardziej widoczne. Dlatego też nawilżanie skóry dojrzałej, odwodnionej jest tak ważnym krokiem w pielęgnacji. Marka Yonelle wraz z serią H2O INFUSION przychodzi nam - dojrzałym cerom z pomocą.


Oferta Yonelle - dostępna w Douglas jak i w wybranych salonach kosmetycznych - skierowana jest głównie do kobiet dojrzałych a seria H2O INFUSION dzięki zastosowaniu nanodysków oraz mechanizmu "zasadzki na wodę" nawilżenie skóry wzrasta nawet o 100%. 


Yonelle to nie tylko niezwykłe kosmetyki dla naszej skóry - to również uczta dla oczu. Kobiety kochają piękne rzeczy a kosmetyki od Yonelle to kwintesencja pięknych opakowań w najlepszym tego słowa znaczeniu. Każdy kosmetyk zapakowany jest bowiem w uroczy woreczek, w którym potem możemy schować np. biżuterię lub zapach do szafy czy bieliźniarki. 

Krem na dzień do każdego typu cery dojrzałej 40+, o rewelacyjnej sile nawilżania i ujędrniania. Pomaga skórze wytwarzać nowy kolagen oraz zapewnia optymalną ochronę przed promieniami UV i wolnymi rodnikami. Infuzyjnie nawilżona cera szybko się regeneruje, „ożywa”, młodnieje, staje się świetlista i elastyczna. Zmarszczki spłycają się, a te drobniejsze często nawet znikają. Pojawia się efekt zachwycająco gładkiej skóry.

W kremie zastosowano heterozydy, hexapeptyd-37 oraz 17-składnikowy innowacyjny system wielopoziomowego nawadniania, który tworzy w skórze ZASADZKĘ NA WODĘ. Dzięki niej poprawa nawilżenia naskórka jest długotrwała i rekordowo duża, nawet o 100%. Ponadprzeciętne właściwości kremu uzyskano dzięki NANODYSKOMTM, zwiększającym wnikanie substancji aktywnych do skóry.


Ekstranawilżający krem Infuzyjny Yonelle H2O INFUSION to czysty kosmos jeśli chodzi o technologię. Yonelle to nie tylko kosmetyk - to sposób do osiągnięcia młodszej, doskonale nawilżonej skóry w krótkim czasie. Opakowanie to 55 ml cudownie delikatnego kremu, który bardzo elegancko pachnie. Nałożony na skórę dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Skóra dosłownie pije go i w mig odzyskuje sprężystość, elastyczność i jest aksamitna w dotyku. 

Obok super nawilżającej maski od KLAPP Cosmetics, to krem który posiada wielką moc nawilżenia skóry w krótkim czasie. Dojrzała skóra nie może czekać długo na obiecywane przez producenta efekty - potrzebuje ratunku w oka mgnieniu i krem od Yonelle to gwarantuje.  

Yonelle H2O INFUSION Ekstranawilżający krem Infuzyjny to z pewnością krem dla kobiet wymagających  - takich co rzeczywiście chcą widzieć i czuć efekty działania kosmetyku. Dlatego też nie bez kozery są to kosmetyki profesjonalne a nie drogeryjne. No i cena też nie jest drogeryjna, bowiem krem ten kosztuje 189 zł. Ale w naszą twarz przecież należy inwestować.