poniedziałek, maja 18, 2015

Love your hands czyli lakiery ProNails

ProNails to jakość na której można polegać a jednocześnie inspiracja i dobra zabawa. Łączy jakość z pięknym wyglądem – podąża za najnowszymi trendami i stara się wybiegać w przyszłość. To nowa marka na naszym rynku - dostępna w salonach i sklepie internetowym MBG.


Od początku istnienia firmy ProNails jest znany ze swoich wyjątkowych lakierów do paznokci. Daje klientom szansę by wypróbowali lakiery, które łączą wysoka jakość i modne, intensywne kolory. Lakier ProNails zamknięty jest w oryginalnej, ekskluzywnej buteleczce zaprojektowanej tak by ułatwić jego aplikację. Lakiery do paznokci ProNails nie zawierają formaldehydu, toluenu i ftalanu dibutylu. Ale ProNails to nie tylko lakiery do paznokci - to również cała gama produktów do pielęgnacji paznokci - bazy - utwardzająca płytkę, zwiększająca przyczepność lakieru, wyrównująca powierzchnię paznokcia oraz topy - dający połysk oraz mat, chroniący przed szkodliwym wpływem UV i przyśpieszający wysychanie lakieru. 


ProNails to także manicure z efektami specjalnymi - w ofercie są lakiery kawiorowe, naklejki we wzory 3D, lakiery magnetyczne, aksamitne. Jednak to, z czego słynie ProNails to produkty podologiczne - do pielęgnacji stóp. Produkty do pielęgnacji ProNails SOS Foot Care powstały w oparciu o wyniki badań klinicznych po to by zregenerować stopy i zapewnić im pielęgnację jakiej potrzebują. Idealnie sprawdzą się przy zabiegach pedicure w salonach kosmetycznych. W ramach serii SOS Foot Care są także produkty do samodzielnego stosowania w domu w ramach długoterminowej kuracji w zależności od konkretnych potrzeb skóry.


Z oferty Pronails posiadam dwa lakiery - holograficzną fuksję "Wake Up Be Awesome" oraz neonową cytrynę "Share A Smile". Lakiery szybko wysychają, pięknie kryją- nawet tak trudny kolor jak cytryna dał idealne krycie przy dwóch warstwach i utrzymują się na paznokciach bity tydzień. To jedne z lepszych profesjonalnych lakierów do samodzielnego stosowania w domu a fuksja z neonem cytryny z pewnością zagości na moich paznokciach na dłużej.