poniedziałek, kwietnia 27, 2015

Jestem czyli I AM od EISENBERG

Słodki i dziewczęco kobiecy - otula Twoje ciało niczym jedwabny szal z zapachu - I AM od EISENBERG to kwintesencja subtelnego uwodzenia. Na początku słodki aby po chwili zrobić się lekko kwiatowy i ciut ostry. Ale to nie koniec tej wstępnej gry zapachów - I AM w swoim preludium posiada lekko wyczuwalne orientalne nuty - Sandałowca, Ambry i Piżma.


I AM to zapach z dużą przewagą nut owocowych - silnie wyczuwamy tu słodką i soczystą malinę i bardzo delikatnie kwiat Magnolii. Zapach krąży i z czasem staje się ostrzejszy - to zasługa Czarnego Pieprzu i bazowych nut Sandałowca, Ambry i Piżma ale nadal króluje w nim wszechogarniająca słodycz. Zapach niby oczywisty ale i za razem tajemniczy - jak każda kobieta - trudny do zdefiniowania. 


I AM to odzwierciedlenie kobiety ulotnej ale twardo stąpającej po ziemi. Uwodzicielskiej ale i niewinnej - kobiety, która w sypialni nagle staje się odważna i bezpruderyjna. Słodka i ostra - zupełnie jak I AM ze swoją słodyczą maliny i ostrością pieprzu zaklętymi w butelce. To kwintesencja istnej gry przeciwieństw.


Zapachy od EISENBERG bardzo długo utrzymują się na ciele to w końcu wody perfumowane, nie toaletowe. W mojej kolekcji mam już dwa flakony od EISENBERG - EAU FRAÎCHE oraz I AM. To kompletnie różne zapachy - I AM urzeka swoją otulającą słodyczą a EAU FRAÎCHE jest cytrusowy i rześki - bardzo energetyzujący i idealny na lato. I AM to zapach na jesień i zimę kiedy wtulone w ciepły szal będziemy łaknęły ciepła - latem, może być ciut przytłaczający swoją słodkością. Jednak w obu tych zapachach wyczuwamy pieprzowe nuty, które w I AM łagodzą słodycz maliny a w EAU FRAÎCHE nadają jeszcze większego pazura cytrusowemu orzeźwieniu. Cena 30 ml – 259 zł;  50 ml – 399 zł.

Nuta Głowy: Bergamotka, Pomarańcza, Malina. 
Nuta Serca: Magnolia, Czarny Pieprz, Wetiweria. 
Nuta Bazy: Sandałowiec, Ambra, Piżmo.