niedziela, marca 08, 2015

Eternal Gold czyli Złoty Peeling Korundowy od Organique

Mikrodermabrazja w domu? I do tego kosmetykiem z koloidalnym złotem? Takie cuda są tylko w Organique. Całkiem niedawno, seria Eternal Gold powiększyła się o to, czego mi brakowała wśród kosmetyków od Organique - o peeling do twarzy. 


Unikalny, drobnoziarnisty peeling z korundem i koloidalnym złotem. Oczyszcza i odświeża skórę, delikatnie rozjaśnia, stymuluje i przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji. Kryształki korundu, najtwardszego po diamencie minerału, skutecznie usuwają warstwę rogową naskórka, dając efekt kontrolowanej, inteligentnej mikrodermabrazji. Koloidalne złoto sprzyja oczyszczeniu skóry, uzupełnia również regenerujące, łagodzące i odświeżające właściwości wyciągów roślinnych. Skóra odzyskuje gładkość, witalność i promienny wygląd. Peeling może być stosowany dla każdego rodzaju cery, również przesuszonej i wrażliwej.


Cudowny zapach peelingu sprawia, że masaż twarzy staje się jak wizyta w ekskluzywnym SPA. Stosowany na mokrą twarz peelinguje delikatnie - nałożony natomiast na suchą skórę - da nam efekt jak po mikrodermabrazji wykonanej przez kosmetyczkę.

Korund jest minerałem, którego przezroczyste odmiany krystaliczne są wyjątkowo czyste pod względem składu chemicznego. Stosowany w kosmetyce, własnie jako mikrodermabrazja, stanowi idealny i bezpieczny materiał ścierny. 


Złoty peeling korundowy od Organique to idealny sposób na pozbycie się po zimie martwego naskórka. Osoby z delikatną skórą i ze skłonnością do naczynek powinny go używać rzadziej i masować skórę przez krótszą chwilę. Osoby z grubą, mało wrażliwą skóra mogą rzeczywiście wykonać sobie za jego pomocą mocny i efektywny peeling. On tylko tak niepozornie wygląda ale to fantastyczny zdzierak. 


Zawarte w peelingu złoto koloidalne, podobnie jak srebro ma właściwości antybakteryjne i antyseptyczne - dla trądzikowej skóry (ale bez ropnych wykwitów) będzie jak znalazł. W ten oto sposób idealnie przygotujemy skórę na powitanie wiosny. Cena to 59 zł za 50 ml słoiczek ze szpatułką, która jest bardzo pomocna przy nakładaniu peelingu.