środa, listopada 26, 2014

L'Oreal Color Riche Extraordinaire czyli usta jak tafla wody

L’Oréal Paris w swojej pomadce w płynie Color Riche Extraordinaire połączył cztery rodzaje olejków, by stworzyć nową generację szminek o niezwykłych barwach. Olejki połączone w oryginalnej mieszance dają nową percepcję koloru, nasączonego blaskiem. Usta są spektakularne: lustrzane, hipnotyzujące, eleganckie. 


Przezroczyste olejki nawilżają koncentraty rafinowanych pigmentów, by osiągnąć czystszą barwę. Barwa szminki jest intensywniejsza. Nowa formuła wzbogacona cennymi olejkami odżywczymi (arganowy, lotosowy, kameliowy i z owocu dzikiej róży) zapewnia miękkość, komfort i gładkość ust. Usta wyglądają na zadbane. Olejki w szmince tworzą efekt powiększenia, załamując światło i rozświetlając barwę ust. Kolor jest piękny i nasączony lustrzanym blaskiem.


Color Riche Extraordinaire to kolor szminki, blask błyszczyka, pielęgnacja balsamu i formuła eliksiru w jednym. Do tego świeży i orzeźwiający zapach musującej pomarańczowej oranżady i mamy produkt idealny nie tylko na lato ale i na zimowe mrozy. 


Kolor 500 Molto Mauve to bardzo subtelny odcień podkreślający naturalny kolor ust ale nadający im efekt tafli wody. Pomadka nie jest trwała jak te tradycyjne bowiem jako hybryda łączy właściwości błyszczyka i szminki ale efekt jaki daje uważam za cudowny i niezwykle soczysty. Do tego pielęgnujące i nawilżające olejki idealnie nawilżają usta ale ich nie sklejają. Cena pomadki Color Riche Extraordinaire  to 55 zł.