poniedziałek, września 29, 2014

Sprovokuj mnie czyli matowa pomadka od Dr Irena Eris Provoke

Jeśli jesteście stałymi bywalczyniami blogów kosmetycznych pewnie już widziałyście makijaże wykonane pierwszymi kosmetykami do makijażu, jakie na rynek wypuściła Dr Irena Eris. Ale ale... pomadki chyba jeszcze nie było. Dlatego też przedstawiam Wam matową (a jakże) pomadkę Real Matt Lipstick


Real Matte Lipstick to pomadka matująca z wysoką koncentracją pigmentów dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się przez min.5 godzin. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie bez wysuszania ust. Duża zawartość składników odżywczych i nawilżających zapewnia ustom właściwą pielęgnację i ochronę. Kremowe, matowe wykończenie makijażu, mocne krycie.

Najpierw poszłam do Instytutu Dr Irena Eris aby sprawdzić kolory, bo swojego czasu tylko tam dostępna była kolorówka. Teraz kosmetyki do makijażu spod znaku Dr Irena Eris są dostępne w Drogeriach Rossmann i Super - Pharm. Od razu zakochałam się w słodkim i dziewczęcym kolorze 602 - to taki mocny i cukierkowy róż. 


Design opakowań to rzeczywiście coś co przykuwa nasze oko - jest estetyczny, nowoczesny i trochę przypomina znane zagraniczne marki. Ale wróćmy do pomadki. Jest rzeczywiście super matowa i super kryjąca - już jedno pociągniecie nadaje ustom piękny kremowy i matowy odcień. Jak na matowe pomadki przystało jest również trwała - jemy, pijemy a ona nadal jest na miejscu. Dodatkowo nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek jak słynne matowe pomadki Rimmel Kate Moss. 

Cieszy mnie to, że z kolorowej oferty Dr Irena Eris wybrałam właśnie pomadkę bo chociaż opinie na temat tych kosmetyków u moich koleżanek blogerek były podzielone to według mnie pomadka zasługuje na wysoką notę. Niestety ma też dość prowokującą cenę bowiem kosztuje 65 zł, ale pamiętajcie, że marka Dr Irena Eris to nasza najwyższa półka.