poniedziałek, lipca 07, 2014

Find Your Moment z nowymi lakierami Joko Cosmetics

Najnowsza limitowana seria od Joko Find Your Moment to lakiery w niesamowitych barwach kwiatów - mamy tutaj niezapominajkę, frezję, słonecznika czy też orchideę. Do sesji zdjęciowej, którą ostatnio zrobiła mi Monika z Blackdresses dla Mokobelle, a której wyniki niebawem Wam pokażę, użyłam dwóch odcieni - Niezapominajki (210 Forget Me Not) oraz Orchidei (219 Orchid). Te dwa kontrastujące ze sobą kolory - mocno rozbielony błękit oraz soczysta, ciemna fuksja cudownie podkreśliły urodę biżuterii Mokobelle podczas sesji.


Lakiery od Joko mają wygodny szeroki pędzelek, już jedna warstwa ładnie kryje (ale tylko w przypadku ciemniejszych kolorów - jasne niestety lekko smużą i zostawiają prześwity ale po nałożeniu bezbarwnego top-coat'u nierówności są niwelowane). Lakier szybko schnie, nie bąbelkuje i po prostu ślicznie wygląda na paznokciach. Jeśli chodzi o trwałość to zmyłam go po 5 dniach a tylko lekko powycierał się na końcach, lecz u mnie większość lakierów długo się trzyma.

Mam prawie całą serię Find Your Moment i niedługo pokażę Wam pozostałe kolory. Ta kolekcja to z pewnością strzał w 10 marki Joko - przepiękne, nietuzinkowe i bardzo letnie kolory z pewnością znajdą wiele zwolenniczek. Cena buteleczki to 13 zł.