środa, września 11, 2013

Fioletowe okularki od Firmoo

Tym razem nie będę się mocno rozpisywać - już bowiem dwa razy pisałam o swojej dużej wadzie wzroku, o tym że moja szkła w okularach są jak denka od butelek. A Firmoo robi leciutkie, pocienanie szkła dzięki czemu okulary są lekkie i kompletnie nie czuję ich na nosie.


Tym razem postawiłam na dość ekstrawaganckie fioletowe, lekko przezroczyste oprawki. Jak zwykle wykonanie jest bezbłędne, okulary są dobrze dopasowane - a musimy wziąć pod uwagę fakt, iż mierzyłam je wyłącznie online w specjalnej aplikacji.

Jak zwykle do okularów mamy porządne etui ze szmatką do przecierania szkieł oraz drugie miękkie etui a także specjalny śrubokręcik do podkręcania śrubek, gdyby te się poluzowały. 

Firmoo co jakiś czas robi nam specjalne promocje - teraz wiele oprawek jest z 70% bonifikatą, co jakiś czas wysyłka jest w gratisie no i przypominam o promocji, gdzie płacisz wyłącznie za przesyłkę - pierwsza para dla nowych klientów jest za darmo. Jeśli jesteście odważne na tyle, żeby kupić okulary nie mierząc ich to w Firmoo warto - za niewielką cenę mamy rzeczywiście bardzo porządnie wykonane okulary.


Mam też dla Was 5 voucher'ów na 25$ do wykorzystania w sklepie Firmoo na okulary z klasycznej serii - voucher jest ważny przez miesiąc, wystarczy że podczas zamówienia wpiszecie kod siouxieblogs4 - oczywiście kto pierwszy, ten lepszy!!!

Jeśli jesteś blogerką i chcesz dostać do testów okularki od Firmoo, to tutaj jest specjalny link do tzw. business cooperation.