wtorek, czerwca 04, 2013

Błyszczyk Benefit Ultra Plush Lip Gloss w kolorze Kiss You

Błyszczyk Ultra Plush Lip Gloss jest częścią Benefitowej kolekcji Core Color zainspirowanej stylistyką mostu Golden Gate Bridge w San Francisco (pewnie czytacie to po raz setny he he).


Mój błyszczyk to odcień Kiss You - coś pomiędzy brudną fuksją a na ustach bardziej lawendą. Błyszczyk ma jak zwykle bene-słodkie opakowanie, które dodatkowo zamknięte jest w słitasnym kartoniku - aż żal wyrzucać - nie wyrzucam więc :)

Ten gładki i aksamitny błyszczyk nadaje ustom lustrzany, seksowny połysk w delikatnym kolorze i nigdy nie skleja ust.

Występuje w gamie 6 kolorów - od bezbarwnego (Icebreaker) poprzez koralowe odcienie (Poutrageous) aż do soczystego neonowego różu (Lollibop). Zawiera kwas hialuronowy, który dodatkowo pielęgnuje nasze usta i cudownie je odżywia.


Na lato ten delikatny fuksjowo-lawendowy odcień Kiss You jest idealny i pięknie komponuje się z cieniami z serii Color Core, które są pastelowe i delikatne - przynajmniej te moje. Co prawda błyszczyk nie trzyma się zbyt długo ale co tam, mogę się nim mazać godzinami - ma piękny słodki zapach i przyjemny smak jak się obliże usta, mmmmmm benelicious!!!!!

Cena to 85 zł - wysoka, ale która z nas nie chciałaby takiego pięknego Benefitowego prezentu?