imię: Agnieszka
wiek: 44 lata
miejsce zamieszkania: Warszawa

Z wykształcenia jestem inżynierem ochrony środowiska i magistrem zarządzania przedsiębiorstwem ze specjalizacją Marketing i PR. Aktualnie pracuję jako Asystentka Zarządu w dużej, amerykańskiej korporacji. Odkąd pamiętam, zawsze interesowały mnie wszelkie nowinki kosmetyczne no i chyba jestem kosmetoholiczką przez duże "K". 

Bloga zaczęłam pisać hobbystycznie ponad 9 lat temu - dla zabicia czasu - ale w chwili obecnej to ogromna część mojego życia i coś, co robię z wielkim zaangażowaniem i pasją. Mam nadzieję, że moje przemyślenia, spostrzeżenia i recenzje pomogą Wam w wyborze odpowiednich dla Was "mazidełek". Specjalizuję się w kosmetykach przeznaczonych do cery dojrzałej i problematycznej, dermokosmetykach oraz reportażach z zakresu medycyny estetycznej. 

MÓJ PROFIL KOSMETYCZNY

Twarz
Skóra mieszana ze skłonnością do niespodzianek, strefa T, odcień skóry - jasny beżowy (bez podcieni różowych). Rozszerzone pory, nierówna struktura, przebarwienia, blizny po trądziku. Chętnie korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Ciało
Skóra normalna z tendencją do przesuszania w okolicach pach i na łokciach. Nie lubię i rzadko korzystam z preparatów ujędrniających i wyszczuplających.

Włosy
Aktualnie krótkie, blond - farbowane. Lekko przesuszone rozjaśnianiem z tendencją do puszenia się i kręcenia.

Zapachy
Uwielbiam słodkie, spożywcze zapachy z nutką "gourmand" - aktualnie moje ulubione perfumy to Bottega Venetta, YSL Black Opium, Lancome La Vie est Belle Le Nuit, Mugler Angel Muse.