wtorek, maja 02, 2023

Czas na wiosenną energię czyli Molton Brown Heavenly Gingerlily

Molton Brown, brytyjscy twórcy zapachów, przedstawiają tej wiosny limitowaną edycję opakowań w kolekcji Heavenly Gingerlily. Ta bestsellerowa, biało-kwiatowa ikona jest powszechnie uwielbiana przez pokolenia od ponad 20 lat. Łącząc luksus z troską o planetę, wszystkie kolekcje Molton Brown są wolne od okrucieństwa, w tym kolekcja Heavenly Gingerlily; od zawsze produkowane są w Anglii w neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla zakładzie produkcyjnym w Elsenham. Aby zmniejszyć ilość odpadów, plastikowe butelki są wykonane z plastiku pochodzącego w 50% z recyklingu. 


Aby uczcić ten klasyczny zapach, zaprojektowano piękną ilustrację kwitnącej lilii na opakowaniach z kolekcji kąpielowej, pielęgnacji ciała i dłoni.

Zapach Heavenly Gingerlily powstał jako osobisty projekt Mistrza Perfumiarstwa Jacquesa Chaberta, który od lat współpracuje z nami i z dumą możemy nazwać go naszym przyjacielem. Pomysł na zapach rozkwitł, kiedy Jacques odwiedził ogród botaniczny i zauroczył się wyjątkowym kwiatem imbiru. Urzeczony jego mocną, kwiatową jakością, połączył go z akordami wodnymi i czyniąc to, nadał własny styl ówczesnym trendom na morskie perfumy lat 90.

Otulony delikatnymi nutami głowy: kardamonem i imbirem, zapach posiada kwitnące serce z lilii, otoczone promienną tuberozą i aksamitką. Baza z drzewa cedrowego i piżma pozostawia długotrwały tren zapachowy – idealny rytuał zapachowy dla autentycznych marzycieli.


Do kąpieli lub pod prysznic użyj bogatego Żelu do mycia ciała i dopasowanego, lekkiego jak powietrze Balsamu do ciała, który nawilży Twoją skórę i nada jej niebiańskiego zapachu. Zakończ swój rytuał kilkoma kroplami eleganckiej wody toaletowej lub bogatej wody perfumowanej, w której nuta zmysłowego hiacyntu dodaje dodatkowego uroku.

Świętuj Dzień Matki z Molton Brown.. Odkryj urocze Zestawy na Dzień Matki stworzone specjalnie na tę okazję, które podkreślają ikoniczną kolekcję Heavenly Gingerlily. Ten biało-kwiatowy zapach stał się powszechnie uwielbianą ikoną przez pokolenia od ponad 20 lat. Teraz, w sezonie wiosennym, jest to idealny czas, aby odkryć na nowo jego urzekający zapach.


Zainspirowany urzekającym ogrodem botanicznym, zapach rozkwita z sercem z eleganckiej lilii i promiennej tuberozy. Nasycony kardamonem i żywym imbirem, delikatnie osadza się w długotrwałej, drzewno-piżmowej bazie. W hołdzie dla tej pięknej kolekcji, butelki z linii kąpielowej, pielęgnacji ciała i dłoni ozdobiono pięknymi rysunkami kwitnących lilii. 

Ten delikatny, autorski wzór przeniesiono też na pudełka prezentowe z limitowanej edycji, które są ozdobione srebrnymi, wytłoczonymi kwiatami i wykończone rattanowym wzorem. Spraw radość swoim bliskim odżywczymi kremami do rąk, błogim zestawem trzech żeli do kąpieli i pod prysznic lub zestawem podróżnym - idealnie przygotowanym na wiosnę obfitującą w promienne, rytuały pielęgnacyjne.


/materiał reklamowy dla marki Molton Brown/