czwartek, lutego 09, 2023

Jak pielęgnować włosy farbowane czyli Kevin.Murphy Everlasting.Colour

Chyba każdy, kto farbuje włosy ma problem ze zbyt szybkim wypłukiwaniem się i blaknięciem koloru. Już po 2 tygodniach, a w przypadku częstego ich mycia nawet po tygodniu - kolor staje się mniej wyrazisty a włosy mniej błyszczące. Dzięki linii Kevin.Murphy Everlasting.Colour i technologii stabilizowania pH - na włosach tworzy się warstwa ochronna, która chroni przed utratą koloru i czynnikami środowiskowymi. Równoważenie pH pomaga nadać włosom połysk i poprawić kondycję, miękkość oraz nawilżenie, jednocześnie zmniejszając uszkodzenia i nie obciążając włosów.


Everlasting.Colour to produkty utrwalające kolor, z lekkimi formułami o kwaśnym pH, które chronią przed utratą koloru, zapewniając jednocześnie wszystkie korzyści, których oczekujemy od produktów KEVIN.MURPHY.

Są to kosmetyki idealne do włosów poddanych obróbce chemicznej. Dzięki połączeniu innowacji naukowych i natury, możliwe stało się opracowanie bardziej skutecznych w utrzymaniu koloru formuł. W wyniku tych innowacji stworzyliśmy nową linię produktów, która wykracza daleko poza bezpieczeństwo koloru. Tę linię powinniśmy traktować jako linię utrwalającą, wzmacniającą i chroniącą kolor.


Everlasting.Colour wspiera naturalny mikrobiom skóry głowy, pomaga zatrzymać odkładanie się minerałów z twardej wody, a także chroni przed zmianą koloru powodowaną przez czynniki środowiskowe, takie jak utleniacze, wolne rodniki i promienie UV. Regeneruje, chroni włosy przed zanieczyszczeniami i zapewnia długotrwały kolor i połysk.

Everlasting.Colour to zarówno rozwiązania salonowe, jak i doskonały rytuał pielęgnacyjny do stosowania w domu dla dobrej kondycji włosów i utrzymania koloru.


Ja uwielbiam też odżywki w sprayu - bez spłukiwania, a w linii Everlasting.Colour znajdziemy również lekki spray bez spłukiwania, który pielęgnuje włosy od wewnątrz oraz utrwala kolor naszych włosów.

Zawarte w nim hydrolizowane białka roślinne (KM.BOND) - wnikają we włos, namnażają się i wzmacniają włos tworząc tarczę ochronną, która zapobiega uszkodzeniom włosa,. Chroni je od wewnątrz, ale także zabezpiecza zewnętrzną powierzchnię włosa przed tarciem, uszkodzeniem i zniszczeniem łuski na skutek uszkodzeń chemicznych.

Ekstrakt z nasion moringi olejodajnej - chroni włosy przed czynnikami środowiskowym, wspomaga regenerację poprzez odżywienie i wzmocnienie.


Inulina (wyciąg z korzenia cykorii) - to naturalne włókno prebiotyczne, które wspiera naturalny mikrobiom skóry głowy, poprawiając jej kondycję oraz nawilżenie, połysk i gładkość włosów.

ILLUMINATE Complex - nadaje połysk i miękkość oraz zwiększa odporność włosów farbowanych na wypłukiwanie koloru. Zapewnia jednocześnie ochronę termiczną.

CHROMATIC Complex - hydrofobowy kompleks, który wspomaga ochronę włókien włosów i zabezpiecza kolor przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych, takich jak promieniowanie UVA/UVB.


Oryginalne produkty KEVIN.MURPHY znajdziecie w oficjalnym sklepie dystrybutora marki www.hair2go.pl. Śledźcie tez koniecznie Instagram Hair2Go oraz KEVIN.MURPHY Polska bo tam właśnie znajdziecie wiele inspiracji i informacji nie tylko o pielęgnacji włosów, ale również o atrakcyjnych rabatach na kosmetyki z oferty Hair2Go.