niedziela, kwietnia 10, 2022

Bądź śmiała i poczuj intensywnie, że żyjesz czyli Boss Alive Intense

Tej wiosny, BOSS prezentuje BOSS ALIVE Intense: najnowszy produkt w rodzinie swoich zapachów. Ta intensywna Woda Perfumowana afirmuje śmiałość kobiet na całym świecie, zachęca je wszystkie do korzystania z chwil, w których czują najintensywniej, że żyją i witają każdy dzień w duchu przygody. W równym stopniu radosny i zdecydowany, BOSS ALIVE Intense to zapach dla kobiet, które mają odwagę żyć z pasją. Przypomina im, że warto ufać instynktom i przyjmować zaskakujące zdarzenia, gdyż jest to najwspanialszy sposób na to, by cieszyć się pełnią życia.


BOSS ALIVE Intense Eau de Parfum otwiera się intensywnymi nutami maliny, której trwała siła przypomina, by chwytać każdą chwilę, ryzykować i wykorzystywać swoje szanse. Wibrujący wetiwer w mocnej nucie głębi odzwierciedla pewność siebie, a charakterystyczna dla ALIVE nuta zmysłowej benzoiny ukazuje nowy wymiar uwodzenia.


Głęboko malinowy kolor perfum migocze w znajomym szklanym flakonie BOSS ALIVE. Jego geometryczna sylwetka została obramowana złotym ornamentem inspirowanym biżuterią. Opakowanie zewnętrzne ma ten sam piękny malinowy odcień, który wtóruje śmiałemu charakterowi niezapomnianego nowego zapachu.


Emma Roberts, twarz zapachu BOSS ALIVE, pojawia się ponownie, aby wystąpić jako gwiazda nowej kampanii reklamowej. Aktorka wysuwa na plan pierwszy swoją niezaprzeczalną charyzmę i aurę pozytywności. Dołącza do niej aktorka, modelka i objawienie mediów społecznościowych - Bruna Marquezine, która również jest twarzą BOSS ALIVE. Obie bohaterki wyróżniają się jako odważne kobiety BOSS, które podążają za swoimi marzeniami, dokądkolwiek one prowadzą. 


Motto tego zapachu to Bądź śmiała i poczuj intensywnie, że żyjesz. Ta intensywna Woda Perfumowana afirmuje śmiałość kobiet na całym świecie, zachęca je wszystkie do korzystania z chwil, w których czują najintensywniej, że żyją i witają każdy dzień w duchu przygody. BOSS ALIVE Intense to zapach, który po prostu wzmaga apetyt na życie.

*paczka PR