poniedziałek, listopada 15, 2021

Zapach przyszłości czyli PHANTOM Paco Rabanne

Paco Rabanne zawsze wybiegał w przyszłość - już od 1966 roku, kiedy Dom Mody zaprezentował sukienki zgodne z trendem space age, zaprojektowane dla piękności nie z tej planety. W niecierpliwym oczekiwaniu na świat, który gwarantuje dobre samopoczucie, w którym każdy czuje się seksowny i pewny siebie, w którym w pełni akceptuje swoją odmienność, czuje się wolny - powstał PHANTOM. Zapach Paco Rabanne PHANTOM to więcej niż flakon - to pierwszy zapach, z którym... można się komunikować.


PHANTOM to zapach zdecydowanie inny niż wszystkie. Ze wszech miar przełomowy. Mocno pożądany. Absolutnie w nowatorskim stylu Paco Rabanne. Flakon PHANTOM to porywające, retro-futurystyczne dzieło wizjonerskiego wzornictwa. Wspaniała, kolekcjonerska kreacja Paco Rabanne, nigdy wcześniej nie widziana w świecie perfumiarstwa, bez wątpienia natychmiast staje się ikoną. Ale ten błyszczący srebrny flakon w kształcie robota jest jeszcze czymś więcej. To również pierwszy flakon, z którym można się komunikować, który zamienia lśniącego srebrnego robota w naszego przewodnika po Galaktyce Paco, stworzonego po to, by pomógł wydobyć naszą odwagę i żeby się wyróżniać. 

A robi się to tak: w korkach sprayów o pojemności 100 ml i 150 ml umieszczono chip NFC do bezdotykowej komunikacji. Wystarczy dotknąć głowę PHANTOMA swoim smartfonem. I już! Jesteś podłączony do jego świata, w którym znajdziesz ekskluzywne treści opracowane przez markę Paco Rabanne: interaktywne filtry, spersonalizowane playlisty, rzeczywistość rozszerzoną, interaktywne gry i wiele więcej.


Oto prawdziwy przełom. Przyszłość zapachów. Futurystyczny aromat, lśniący i opływowy jak kosmiczny speedster. Paco Rabanne, marka słynąca ze śmiałości, odmienności i niepowtarzalnej aury swoich zapachów. Ale ten nowy produkt to nie tylko sposób, żeby dobrze pachnieć. W rzeczywistości, gdy go używamy czujemy się dobrze. Jak to działa? Dzięki połączeniu luksusowego rzemiosła perfumeryjnego z nową technologią. 

Więc, jak pachnie ta kompozycja? Jest harmonią. Jest sprzecznością. Zniewalający, uzależniający aromatyczny zapach łączy w sobie energetyzujący, zielony rozbłysk cytryny z ultrakremową lawendą. Sekretnym składnikiem, który potęguje energię akordu cytrynowego, jest fantastyczna molekuła „vintage” – octan styrallylu (gardenol). Badania naukowe dowodzą, że jego promienne, zielone i owocowe fasetki wzbudzają czujność. W kompozycji PHANTOM materiał stworzony przez człowieka połączono z bujnymi surowcami naturalnymi. Orzeźwiający olejek ze skórki włoskiej cytryny. Serce paczuli – delikatnie dymna i ziemista nuta o jabłkowym zabarwieniu. Do tego unowocześniona nuta drzewna: serce wetiweru. Lawenda, podkręcona tym energetyzującym zielonym rozbłyskiem, wybrzmiewa gładko i kremowo. Lavender 3.0, składnik został stworzony na indywidualne zamówienie Paco Rabanne, aby uczynić ją nieodparcie uzależniającą... Świeże serce lawandyny, stworzone z myślą o zapachu PHANTOM, wzmacnia jej najbardziej uwodzicielskie właściwości. Gwiezdny olejek lawendowy. I organiczny absolut lawandyny enfleurage 2.0, który wydobywa najbardziej zmysłowe, kwiatowe, aromatyczne fasetki składnika przypominającego siano.


Zespół Paco Rabanne opracował zapach PHANTOM we współpracy z kreatorami, naukowcami i technikami firmy International Flavors and Fragrances (IFF) przy wykorzystaniu jej najnowocześniejszego procesu: Augmented Creativity (Rozszerzona Kreatywność). W kompozycji PHANTOM każdy aspekt tworzenia perfum został wymyślony na nowo przez technologie nowej generacji opracowane dla IFF. 

Dzięki neurobiologii, narzędziom algorytmicznym oraz sztucznej inteligencji, nasi kreatorzy zapachów są w stanie przesuwać granice swojej kreatywności. Program IFF Science of Wellness™ łączy sztuczną inteligencję z podejściem neuronaukowym, które pozwala na ilościową ocenę korzyści emocjonalnych wywoływanych przez składniki lub ich kompozycje. Badane jest, które części mózgu są aktywowane podczas ich wąchania i które części mózgu są powiązane z określonymi emocjami. Na postawie tych odkryć specjalny algorytm analizuje formuły testowanych przez nas zapachów. Pozwala to zidentyfikować, który składnik lub która kompozycja składników wywołuje określony efekt emocjonalny.


PHANTOM Paco Rabanne to zdecydowanie zapach przyszłości - zapach kreujący to, jak będzie wyglądać nowe perfumiarstwo. Nie tylko sam flakon jest wyjątkowy, składniki są na wszech miar nowoczesne, nietuzinkowe i po raz pierwszy wykorzystane przy kreowaniu zapachu. Jeśli jesteś mężczyzną, który szuka nowoczesnych rozwiązań, nie boisz się wyzwań i jesteś miłośnikiem nowinek technologicznych, koniecznie musisz mieć w swojej kolekcji PHANTOM

#paczkaPR